Haberi Paylaş

Sons of the Forest elektroşok cihazı (Stun Baton) nerede?

Gamegar Haberleri

Sons of the Forest elektroşok cihazı (Stun Baton) nerede?

Endnight Games'in geliştiriciliğini yaptığı açık dünya hayatta kalma korku oyunu Sons of the Forest'ta oyuncular, "Sons of the Forest elektroşok cihazı nerede?" şeklinde araştırmalar yapıyor. Peki, Sons of the Forest elektroşok cihazı nerede? Detayları haberimizde…

Sevilen hayatta kalma korku oyunu The Forest'ın devam oyunu olan Sons Of The Forest, Steam'de Erken Erişim ile piyasaya sürüldü. İlk 24 saatte 2 milyondan fazla satan oyun, oldukça fazla ilgi görüyor. Sons Of The Forest'ta yamyamlara yakından hasar vermek için etkili bir silah olan elektroşok cihazının nerede bulunduğu merak ediliyor. Peki, Sons of the Forest elektroşok cihazı nerede? İşte detaylar…

SONS OF THE FOREST ELEKTROŞOK CİHAZI NEREDE?

Yalnızca haritadaki spawn noktasında bulunan Elektroşok Cihazı (Stun Baton), düşmanları sersemletmek ve yakından hasar vermek için kullanılmaktadır. Elektroşok Cihazı, bir mağaranın yakınındaki nehrin ortasında bulunan kafatası iskeletlerinin arasında bulunmaktadır.

Sons of the Forest elektroşok cihazı (Stun Baton) nerede?

Sons of the Forest elektroşok cihazı (Stun Baton) nerede?

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Elektroşok Cihazı buradaki varlığı tesadüfi değildi - yakındaki mağarada bulunan daha tehlikeli mutantlardan bazılarıyla başa çıkmak için bu silaha ihtiyacınız olabileceğine dair bir uyarı. Bu yüzden Stun Baton'un nasıl çalıştığına alışmak için biraz zaman harcamak iyi bir fikirdir.

Sons of the Forest Steam Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title