Haberler

PUBG Mobile'dan 317 bin kişi daha banlandı

Güncelleme:

PUBG Mobile'ın anti hile sistemi BanPan, 2 – 8 Aralık tarihleri arasında kalıcı olarak 317 bin 63 hesabı ve 5 bin 315 cihazı banladığını açıkladı. Banlanan hesapların yanı sıra sosyal medyadan da hileye yönelik teşvik gönderileri ve hesapları kaldırıldı.

Mobil oyuncuların vazgeçilmezi haline gelen PUBG Mobile, hilecileri oyundan uzaklaştırmaya devam ediyor. PUBG Mobile'ın Twitter hesabından yapılan duyuru ile yaklaşık 320 bin hesap banlanırken 5 bin cihaz da kalıcı olarak yasaklandı.

PUBG MOBILE'DA 317 BİN HESAP BANLANDI

PUBG Mobile'ın anti hile sistemi BanPan, 2 – 8 Aralık tarihleri arasında 317,063 hesabı ve 5,315 cihazı banladığını açıkladı. Banlanan hesaplarda kullanılan hilelerin yüzde 71 ile çoğunluğunu X-Ray Görüş hilesi oluştururken yüzde 11 ile Otomatik Nişan hilesi, yüzde 8 oranla Hasar Alanını Düzenleme, yüzde 6 oranla diğer hileler kullanılırken yüzde 4 oranla ise hız hilesi tespit edildi.

PUBG Mobile'dan 317 bin kişi daha banlandı

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

SOSYAL MEDYADAN DA KALDIRILDI

PUBG Mobile'da hile kullanan hesapların yanı sıra sosyal medyada hileye dair yapılan paylaşımlar da kaldırıldı. Facebook'ta 70 bin 489 kişilik 23 sayfa ve grupta kapatıldı, Instagram'da 1.2 milyon takipçili bin 465 hesap kapatıldı, TikTok'ta 161,6 milyon izlenmeye sahip 20 bin 377 video silindi ve YouTube'dan ise 5,7 milyon görüntülenme alan 3 bin 554 video kaldırıldı.

BANLANAN HESAPLAR RANKLARI

PUBG Mobile'dan banlanan 317 bin hesabın rankları ise aşağıdaki şekildedir:

  • Ace - %25
  • Bronze - %21
  • Silver - %12
  • Crown - %11
  • Diamond - %10
  • Gold - %10
  • Platinum - %9
  • Conqueror - %2

PUBG Mobile'dan 317 bin kişi daha banlandı

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Gamegar Haberler

Bakmadan Geçme

22 Şubat 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 22 Şubat İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 22 Şubat Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 22 Şubat 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 22 Şubat Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 22 Şubat İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 22 Şubat Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 22 Şubat Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! Napoli Barcelona maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Napoli Barcelona maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Porto Arsenal maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Porto Arsenal maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Liverpool Luton Town maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Liverpool Luton Town maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Liverpool - Luton Town maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Liverpool - Luton Town maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Porto Arsenal maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Porto Arsenal maçı kaç kaç, canlı maç skoru! CHP Saruhanlı'dan aday çıkardı mı, belediye başkan adayı kim oldu? Zeki Bilgin Saruhanlı'da aday mı? Mansur Yavaş'ın mal varlığı ne kadar 2024? İşte Mansur Yavaş'ın serveti!
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title