Haberler

Mortal Kombat 12, bu yıl çıkış yapacak

Güncelleme:

Warner Bros. Discovery'nin İcra Kurulu Başkanı David Zaslav'ın 23 Şubat Perşembe günü yayınlanan yatırımcı çağrısı sırasında Mortal Kombat 12'nin bu yıl içerisinde piyasaya sürüleceğini açıkladı. Zaslav, Rocksteady Studios'un Suicide Squad: Kill the Justice League ile birlikte, Mortal Kombat serisinin bir sonrkai oyununun 2023'te piyasaya sürüleceğini söyledi.

Warner Bros. Discovery'nin sahibi olduğu video oyun geliştiricisi NetherRealm Studios tarafından geliştirilen Mortal Kombat serinin yeni oyunu Mortal Kombat 12, bu yıl çıkış yapacak.

MORTAL KOMBAT 12, BU YIL GELİYOR

NetherRealm Studios, Mortal Kombat 12 hakkında henüz bir açıklamada bulunmadı. Bununla birlikte, serinin ortak yöneticisi Ed Boon daha önce Twitter'da NetherRealm'den yeni bir oyunun 2023'te geleceğini ima etmişti ve The Boys dizisinden Homelander'ın konuk karakter olarak Mortal Kombat kadrosuna "çok yakışacağını" açıklamıştı.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Mortal Kombat 12, bu yıl çıkış yapacak

NetherRealm'in en son piyasaya sürdüğü Mortal Kombat oyunu Mortal Kombat 11, Nisan 2019'da piyasaya sürüldü. Geliştirici ekip, listeye 12 karakter daha ekledi ve 2020 yılına kadar Aftermath adlı bir genişleme paketini yayınladı. 2021 yılında stüdyo, Mortal Kombat 11'i iki yıldan fazla bir süredir güncelleme desteğini yaptıktan sonra bir sonraki projesine odaklanma kararını aldığını bildirmişti.

Mortal Kombat 12, Street Fighter 6 ile aynı yıl ve potansiyel olarak Tekken 8 ile aynı pencerede piyasaya sürülecek ve 2023-24 yılları, dövüş oyunu hayranları için heyecan verici bir zaman haline gelecek.

Mortal Kombat 12, bu yıl çıkış yapacak

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Street Fighter Mortal Kombat Tekken Gamegar Güncel Haberler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title