Haberler

Hogwarts Legacy, Steam'de yaklaşık 900 bin oyuncuya ulaştı

Güncelleme:

Harry Potter evreninde geçen açık dünya büyücülük oyunu Hogwarts Legacy, erken erişim ile yaklaşık 500 bin oyuncuya ulaşırken 10 Şubat'taki global lansmanı sonrası Steam'de 879 bin oyuncuya ulaşarak anlık oyuncu rekorunu tazeledi.

Aksiyon rol yapma oyunu Hogwarts Legacy, ilk hafta sonunda yaklaşık 900 bin oyuncu toplarken Steam'in en çok satanlar listesinde ilk dört sırayı işgal ederek etkileyici bir lansman yaptı.

HOGWARTS LEGACY, STEAM'DE OYUNCU REKORUNU TAZELEDİ

Hogwarts Legacy, piyasaya sürüldüğünden beri Steam'de tüm zamanların zirvesinde 879.308 eş zamanlı oyuncu topladı. Ayrıca Steam'in en çok satanları listesinde de farklı sürümleri ile ilk dört sıraya yerleşmeyi başardı.

Hogwarts Legacy, Steam'de yaklaşık 900 bin oyuncuya ulaştı

PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Steam, Epic Games ve Nintendo Switch için çıkış yapan Hogwarts Legacy'nin bu lansman sayısı yalnızca Steam için geçerli olduğunu da hatırlatmakta fayda var.

Hogwarts Legacy, Steam'de yaklaşık 900 bin oyuncuya ulaştı

STEAM'DE EN ÇOK SATANLAR

  1. Hogwarts Legacy Digital Deluxe
  2. Hogwarts Legacy
  3. Hogwarts Legacy
  4. Hogwarts Legacy Deluxe Edition
  5. Steam Deck
  6. Project Zomboid
  7. Dead Space
  8. Destiny 2 Lightfall + Annual Pass
  9. Dying Light 2
  10. CS GO Prime Status Upgrade
Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

HOGWARTS LEGACY KONUSU NE?

Hogwarts Legacy, ilk olarak Harry Potter kitaplarında tanıştığımız dünyada geçen, açık dünyaya sahip bir RPG oyunudur. Tanıdık ve yeni konumlarda bir yolculuğa çıkın, büyülü canavarlar keşfedin, karakterinizi özelleştirin, iksir üretin, büyü yapmada ustalaşın, yeteneklerinizi yükseltin ve hep olmayı istediğiniz büyücü olun.

1800'lerde Hogwarts'ı yaşayın. Bu oyunda karakteriniz, büyücülük dünyasını yerle bir etmekle tehdit eden kadim bir sırrın anahtarını elinde tutan bir öğrenci. Çeşitli müttefikler edinip Karanlık büyücülerle savaşın ve nihayetinde büyücülük dünyasının kaderini tayin edin. Mirasınız, onu nasıl kullandığınıza bağlı. Yazılmamış olanı yaşayın.

Hogwarts Legacy, Steam'de yaklaşık 900 bin oyuncuya ulaştı

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Hogwarts Legacy Steam Gamegar Haberler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title