Haberi Paylaş

Discord sesli sohbet PlayStation 5'e geliyor

Gamegar Haberleri

Discord sesli sohbet PlayStation 5'e geliyor

Popüler sesli ve yazılı sohbet programı Discord, PlayStation Beta'sında yayınlandı ve yakında PlayStation 5 kullanıcılarına sesli sohbet özelliği gelecek.

PlayStation'ın Discord entegrasyonu ilk duyurulmasından bu yana bir yıldan uzun süre geçti, Discord'un PlayStation kullanıcılarının hesaplarını bağlamalarını sağlayan bir seçenek eklemesiyle başladı.

DISCORD SESLİ SOHBET PLAYSTATION 5'E GELİYOR

PlayStation 5 Beta'ya davet edilen kullanıcıların PlayStation Network ve Discord hesaplarını bağlamaları gerekecek ve bunu daha önce yapmış olsanız bile, gerekli yeni izinleri vermek için tekrar yapmanız gerekecek.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Discord sesli sohbet PlayStation 5'e geliyor

Geçen yıl PlayStation hesap entegrasyonu Discord'a geldiğinde, PC oyuncularını doğrudan etkilemese de, birden fazla platformda oyun oynayan herkes için gerçek bir yaşam kalitesi iyileştirmesi oldu. Platformlar arası oyun giderek yaygınlaşırken, platformlar arası sohbet oldukça mantıklıdır ve hepiniz aynı oyunu aynı anda oynamıyor olsanız bile, hangi sistemde oynuyor olurlarsa olsunlar çevrimiçi arkadaşlarınıza ayak uydurabilmek güzeldir.

Playstation Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title