Haberi Paylaş

Discord, profilinize eklenen bağlantıları artırıyor

Gamegar Haberleri

Discord, profilinize eklenen bağlantıları artırıyor

Popüler sesli ve yazılı sohbet programı Discord, geçtiğimiz aylarda kullanıcılarının profiline eklediği farklı mecralardaki hesaplarının bağlantılarını eklediği Connections'ını genişletiyor. Discord profilinize artık 20'den fazla sitede yer alan hesabınızın profilini ekleyebileceksiniz.

"Bir Discord sunucusunda biriyle konuşurken, bazen kendinizle ilgili bazı bilgileri paylaşmak için diğer hesaplarınızdan bazılarının elinizin altında olması yararlı olabilir."

DISCORD, CONNECTIONS'I GENİŞLETİYOR

Yirmiden fazla resmi bağlantı, önümüzdeki birkaç hafta boyunca oyun, sosyal, pazar yerleri, fitness, finans ve sanat gibi kategorilerden yeni işlevlerle kullanıma sunuluyor. Çok sayıda tutkunuzu ve ilgi alanınızı Discord profilinize bağlayabilirsiniz.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Discord, profilinize eklenen bağlantıları artırıyor

Geçtiğimiz Ekim ayında Connections'ı yepyeni bir deneyimle geliştirmeye çalıştığını açıklayan Discord, kullanıcıları ve geliştiricileri için bağlantılı roller ile Connections'ı genişletiyor. Artık Discord profilinize aşağıdaki sitede yer alan hesaplarınızın bağlantısını ekleyebileceksiniz:

 1. Crunchyroll
 2. Paypal
 3. Reddit
 4. TikTok
 5. Twitter
 6. eBay
 7. Steam
 8. Instagram
 9. Spotify
 10. Xbox
 11. Battlenet
 12. Epic Games
 13. Facebook
 14. PlayStation
 15. GitHub
 16. League of Legends
 17. Riot Games
 18. YouTube
 19. Twitch
 20. Jefit
 21. DevinArt
 22. Bloxlink

Tüm bu resmi Bağlantıları doğrudan profilinizde ve hatta bağlı belirli hesaplardan takipçi sayısı ve site etkinliği gibi belirli ayrıntıları gösterebileceksiniz (veya tercih ederseniz göstermeyeceksiniz). Bu Bağlantılar daha sonra topluluk moderatörleri ve yöneticileri tarafından özel kanallara erişim sağlayabilen ve sunucularında ek güvenlik sağlayabilen yeni Bağlantılı Roller oluşturmak veya vermek için kullanılabilir.

Discord, profilinize eklenen bağlantıları artırıyor

Gamegar Teknoloji Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title