Haberler

Discord, profilinize eklenen bağlantıları artırıyor

Güncelleme:

Popüler sesli ve yazılı sohbet programı Discord, geçtiğimiz aylarda kullanıcılarının profiline eklediği farklı mecralardaki hesaplarının bağlantılarını eklediği Connections'ını genişletiyor. Discord profilinize artık 20'den fazla sitede yer alan hesabınızın profilini ekleyebileceksiniz.

"Bir Discord sunucusunda biriyle konuşurken, bazen kendinizle ilgili bazı bilgileri paylaşmak için diğer hesaplarınızdan bazılarının elinizin altında olması yararlı olabilir."

DISCORD, CONNECTIONS'I GENİŞLETİYOR

Yirmiden fazla resmi bağlantı, önümüzdeki birkaç hafta boyunca oyun, sosyal, pazar yerleri, fitness, finans ve sanat gibi kategorilerden yeni işlevlerle kullanıma sunuluyor. Çok sayıda tutkunuzu ve ilgi alanınızı Discord profilinize bağlayabilirsiniz.

Discord, profilinize eklenen bağlantıları artırıyor

Geçtiğimiz Ekim ayında Connections'ı yepyeni bir deneyimle geliştirmeye çalıştığını açıklayan Discord, kullanıcıları ve geliştiricileri için bağlantılı roller ile Connections'ı genişletiyor. Artık Discord profilinize aşağıdaki sitede yer alan hesaplarınızın bağlantısını ekleyebileceksiniz:

 1. Crunchyroll
 2. Paypal
 3. Reddit
 4. TikTok
 5. Twitter
 6. eBay
 7. Steam
 8. Instagram
 9. Spotify
 10. Xbox
 11. Battlenet
 12. Epic Games
 13. Facebook
 14. PlayStation
 15. GitHub
 16. League of Legends
 17. Riot Games
 18. YouTube
 19. Twitch
 20. Jefit
 21. DevinArt
 22. Bloxlink

Tüm bu resmi Bağlantıları doğrudan profilinizde ve hatta bağlı belirli hesaplardan takipçi sayısı ve site etkinliği gibi belirli ayrıntıları gösterebileceksiniz (veya tercih ederseniz göstermeyeceksiniz). Bu Bağlantılar daha sonra topluluk moderatörleri ve yöneticileri tarafından özel kanallara erişim sağlayabilen ve sunucularında ek güvenlik sağlayabilen yeni Bağlantılı Roller oluşturmak veya vermek için kullanılabilir.

Discord, profilinize eklenen bağlantıları artırıyor

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Haberler

Netanyahu'nun oğlundan skandal harita! Türkiye'yi soykırım yapmakla suçladılar

Netanyahu'nun oğlundan skandal harita! Türkiye'yi soykırım yapmakla suçladılar

Bakan Özhaseki evine haritalama uçağıyla mı gidiyor? Bakanlık iddiayı doğrulayıp 'tasarruf' vurgusu yaptı

Bakan Özhaseki evine haritalama uçağıyla mı gidiyor? Bakanlık iddiayı doğrulayıp "tasarruf" vurgusu yaptı

Gökçek laf attığına bin pişman oldu: Sen bir soytarısın, kes sesini

Gökçek laf attığına bin pişman oldu: Sen bir soytarısın, kes sesini

Bakmadan Geçme

İnci Taneleri final mi yapıyor, İnci Taneleri bitiyor mu? #128250 31 Mayıs Cuma Hutbesi yayınlandı! 31 Mayıs Cuma Hutbesi tam metni! #128220 Minnesota TW Dallas Mavericks NBA maçı CANLI izleme linki var mı, maç nereden nasıl izlenir? 31 Mayıs Basketbol NBA CANLI İZLE! #127936 Sakaryaspor Bodrumspor maçı CANLI izle! (HD) 30 Mayıs Sakaryaspor Bodrumspor maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? 30-31 Mayıs hava bugün ve yarın nasıl olacak? HAVA DURUMU! İstanbul'da yarın hava nasıl olacak, yağış var mı? 30-31 Mayıs Akaryakıt Fiyatları: Benzine ve motorine indirim veya zam var mı? 30 Mayıs Perşembe yarın okullar tatil mi, okul yok mu? İstanbul, İzmir, Ankara okullar tatil mi? Survivor bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı 30 Mayıs Perşembe 2024? #128250 Survivor kim kazandı? 30 Mayıs Perşembe Mavi Takım mı kazandı, Kırmızı Takım mı kazandı? #129300 Survivor CANLI izle! 30 Mayıs Perşembe TV8 Survivor HD izleme linki var mı? #128250 Hudutsuz Sevda 35. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 30 Mayıs Hudutsuz Sevda yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı? #128250 İnci Taneleri 18. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 30 Mayıs İnci Taneleri yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı? İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 30-31 Mayıs 2024 İzmir su kesintisi listesi! Aldatmak 71. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 30 Mayıs Aldatmak yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı? #128250 KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 30-31 Mayıs 2024 Konya su kesintisi listesi!
Türkiye'deki yaşlı nüfus oranı cumhuriyet tarihinde ilk kez çift haneye ulaştı

Türkiye'deki yaşlı nüfus oranı cumhuriyet tarihinde ilk kez çift haneye ulaştı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title