Haberi Paylaş
Amnesia: The Bunker'ın çıkış tarihi ertelendi

Amnesia: The Bunker'ın çıkış tarihi ertelendi

Gamegar Haberleri

Frictional Games'in sevilen korku oyunu serisi Amnesia'nın yeni oyunu Amnesia: The Bunker'ın Mart 2023'teki çıkış tarihi Mayıs 2023'e ertelendiğini Twitter hesabından duyurdu.

Frictional Games'in resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda Amnesia: The Bunker'ın çıkış tarihi ertelendi. The Bunker'ı olabildiğince iyi hale getirmek için çok çalışıyor ve lansman için birkaç hafta daha gerektiğini bildiren geliştirici ekip, çıkış tarihinde değişikliğe gitti.

AMNESIA THE BUNKER ÇIKIŞ TARİHİ ERTELENDİ

Sevilen hayatta kalma korku oyunu serisi Amnesia'nın son oyunu Amnesia: The Bunker'ın Mart'taki çıkış tarihi 16 Mayıs 2023'e ertelendi. Ertelenme sebebi olarak geliştirici ekip, şu sözlere yer verdi:

"Frictional'daki ekip, gelişimi etkileyen bir dizi hastalıkla zorlu bir kış geçirdi. Biz küçük bir ekibiz ve bunun gibi şeyler üretimi büyük ölçüde etkiler.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Oyunun hakkını vermek bizim için önemli ve üretimdeki bu duraklamaların ışığında son ürünü aceleye getirmek istemiyoruz. Ekip, The Bunker'ı olabildiğince iyi hale getirmek için çok çalışıyor ve birkaç hafta daha gerekli farkı yaratacak.

Amnesia: The Bunker, 16 Mayıs 2023'te Steam, Epic Game Store, GOG, Playstation ve Xbox'ta satışa sunulacak"

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title