Haberler

Amnesia: The Bunker'ın çıkış tarihi ertelendi

Güncelleme:

Frictional Games'in sevilen korku oyunu serisi Amnesia'nın yeni oyunu Amnesia: The Bunker'ın Mart 2023'teki çıkış tarihi Mayıs 2023'e ertelendiğini Twitter hesabından duyurdu.

Frictional Games'in resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda Amnesia: The Bunker'ın çıkış tarihi ertelendi. The Bunker'ı olabildiğince iyi hale getirmek için çok çalışıyor ve lansman için birkaç hafta daha gerektiğini bildiren geliştirici ekip, çıkış tarihinde değişikliğe gitti.

AMNESIA THE BUNKER ÇIKIŞ TARİHİ ERTELENDİ

Sevilen hayatta kalma korku oyunu serisi Amnesia'nın son oyunu Amnesia: The Bunker'ın Mart'taki çıkış tarihi 16 Mayıs 2023'e ertelendi. Ertelenme sebebi olarak geliştirici ekip, şu sözlere yer verdi:

"Frictional'daki ekip, gelişimi etkileyen bir dizi hastalıkla zorlu bir kış geçirdi. Biz küçük bir ekibiz ve bunun gibi şeyler üretimi büyük ölçüde etkiler.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Oyunun hakkını vermek bizim için önemli ve üretimdeki bu duraklamaların ışığında son ürünü aceleye getirmek istemiyoruz. Ekip, The Bunker'ı olabildiğince iyi hale getirmek için çok çalışıyor ve birkaç hafta daha gerekli farkı yaratacak.

Amnesia: The Bunker, 16 Mayıs 2023'te Steam, Epic Game Store, GOG, Playstation ve Xbox'ta satışa sunulacak"

Miçotakis bir kez daha resti çekti: Türkiye'yi ilgilendirmez

Miçotakis bir kez daha resti çekti: Türkiye'yi ilgilendirmez

İsrail'e meydan okuyan Kassam Tugayları, roketleri nasıl üretiyor? Görüntüleri ilk kez yayınladılar

İsrail'e meydan okuyan Kassam Tugayları, roketleri nasıl üretiyor? Görüntüleri ilk kez yayınladılar

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a zehir zemberek yanıt: O hançeri 15 Temmuz'da milletin sırtına sapladın

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a zehir zemberek yanıt: O hançeri 15 Temmuz'da milletin sırtına sapladın

Bakmadan Geçme

Konferans Ligi Şampiyonu Şampiyonlar Ligi'ne gidiyor mu? Limon FC olayı ne, Limon FC maçında ne oldu? #129300 30 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 30 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 30 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 30 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 30 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! İsrail lanetleme kararı nedir? Lanetleme kararı alınınca ne olur? 30 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 30 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 30 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 30 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 30 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Mourinho ne zaman İstanbul'a geliyor? Aziz Yıldırım transferi bitirdi Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 30 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? #129300 Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 30 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 30 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu?
Sadece Kürtçe hizmet vereceğini açıklayan kafe işletmecisi gözaltında

Sadece Kürtçe hizmet vereceğini açıklayan kafe işletmecisi gözaltında

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title