Haberler

Amazon'un MMORPG'si New World'e Season Pass geliyor

Güncelleme:

Amazon'un MMORPG'si New World'ün sezonluk bir modele geçtiğini ve bunun sonucunda ücretsiz ve premium bir Season Pass alacağı bildirildi.

New World'ün yeni Season Pass'i 28 Mart'ta oyuna gelecek ve Amazon, yeni özellikler, oyun deneyimleri ve daha fazlasıyla daha sık içerik geleceğini açıkladı. Season Pass üç ay boyunca sürecek ve oyuncuların her biri devreye girdikçe New World'de daha fazla benzersiz eklemeler yapılacağı söylendi.

NEW WORLD'E SEASON PASS GELİYOR

Season Pass, oyuncuların oyun içinde belirli görevleri tamamlayarak seviyeler ve ödüller kazanacağı PUBG Battlegrounds veya Call of Duty: Warzone gibi oyunlardan bir Battle Pass gibi çalışacak. Oyuncular isterlerse ücretsiz bir şekilde görevleri tamamlayabilir, ancak Premium üyeler, kozmetik, Marks of Fortune, Boost Tokens ve daha fazlası dahil olmak üzere seviye başına daha fazla ödül verilecektir.

Amazon'un MMORPG'si New World'e Season Pass geliyor

Premium Season Pass, New World'ün oyun içi kredisi kullanılarak satın alınabilir ve 20.000 Marks of Fortune'a mal olmaktadır. Oyuncular 42 TL'ye 23.000 Marks of Fortune satın alarak Season Pass'te premium satın alabilirler.

Amazon'un MMORPG'si New World'e Season Pass geliyor

Fellowship and Fire olarak adlandırılan 1. Sezonun geneline gelince, oyuncular yeni hikaye içeriğinin, yeni keşif gezisinin Fire Storm adlı yeni Heartgem Yeteneğinin, eklenen Gear Set Storage'ın ve yeni bir sunucu bölgesinin tadını çıkartabilirler.

Amazon'un MMORPG'si New World'e Season Pass geliyor

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Gamegar Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Payas Belediyesi hangi parti? Payas Belediye başkanı hangi partiden seçilmiştir? BAŞAKŞEHİR – Ç.RİZESPOR CANLI: Bodrumspor – Şanlıurfaspor maçı nereden, nasıl izlenir? Bodrumspor Şanlıurfaspor canlı yayın linki! ALES sınav sonuçları yayınlandı mı? ALES soru kitapçığı ve cevap anahtarı 2024! BAŞAKŞEHİR – Ç.RİZESPOR CANLI: Başakşehir – Ç.Rizespor maçı nereden, nasıl izlenir? Başakşehir Ç.Rizespor canlı yayın linki! Bu akşam Survivor var mı? Bu akşam Survivor All Star yeni bölüm yayınlanacak mı? 21 Nisan Pazar Survivor yeni bölüm! Başakşehir - Ç.Rizespor maçı hangi kanalda, saat kaçta? Başakşehir - Ç.Rizespor maçı şifreli mi, nereden izlenir? Bodrumspor - Şanlıurfaspor maçı hangi kanalda, saat kaçta? Bodrumspor - Şanlıurfaspor maçı şifreli mi, nereden izlenir? Keşan Belediyesi hangi parti? Keşan Belediye başkanı hangi partiden seçilmiştir? Bugün İstanbul'da yağmur yağacak mı? 21 Nisan Pazar Bugün İstanbul'da hava nasıl olacak, yağmur bekleniyor mu? KURBAN BAYRAMINA KAÇ GÜN KALDI 2024: Kurban bayramı ne zaman, hangi tarihe denk geliyor? Okulların Kapanmasına Kaç Gün Kaldı (SAYAÇ)? 21 Nisan Okullar ne zaman, hangi tarihte kapanacak? 19 NİSAN BİM AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU! Bu hafta BİM'de neler var, hangi ürünler geldi? Bugün hangi maçlar var? Bugün maç var mı? 21 Nisan Bu akşam hangi maçlar var, hangi kanalda? Dün gece deprem oldu mu? İzmir'de, İstanbul'da, Ankara'da deprem mi oldu? 21 Nisan dün gece deprem mi oldu? ALES SINAVI SAAT KAÇTA? ALES sınavı ne zaman başlıyor, bitiyor? ALES sınavı saat kaçta başlayacak, bitecek?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title