Game Of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Game Of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

George R.R. Martin'in kitabından uyarlanan HBO'nun en çok izlenen yapımlarından Game Of Thrones dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Game Of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm hangi kanalda ve ne zaman? İşte GOT hakkında tüm ayrıntılar…

Game Of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Game Of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm fragmanı yayınlandı! 14 Nisan'da başlayan 8. ve son sezon ile dünya çapında heyecanı tırmandıran dizi Game Of Thrones'in beklenen 8. Sezon 6. Final Bölümü ne zaman? Game Of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm hangi kanalda?

8. SEZON 5. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Dünyaca ünlü dizi Game Of Thrones dizisi final sezonu ile izleyiciyle buluşuyor. 5.bölümünde demir tahta oturmak uğruna iki kraliçenin mücadelesi ekranlara geldi. Daenerys ile birleşen Jon Snow, akgezenlerle yaptığı savaştan Arya Stark sayesinde galip çıktı. Ardından Daenerys Targaryen'in ordusu ve ejderhalarıyla birlikte Winterfell'e ulaştığını ve Cersei Lannister'ın yeni sinsi planlarını kurgulayıp savaşmaya başlıyorlar.

GAME OF THRONES 8. SEZON 6. FİNAL BÖLÜMÜ NE ZAMAN? GAME OF THRONES HANGİ KANALDA?

GOT dizisi 14 Nisan'da son sezonu ile ekranlara gelmeye başladı. HBO bünyesinde yayımlanan Game Of Thrones, Türkiye'de ise Digiturk platformunun beIN HD kanalında yeni bölümleriyle izleyici karşısına çıkıyor. Digiturk'te Türkçe altyazılı şekilde yayınlanan Game of Thrones 8. sezon 6. bölüm 20 Mayıs saat 04.00'de yayınlanacak. GOT'un 5. Bölümü ise 12 Mayıs'ı 13 Mayıs'a bağlayan gece seyirci karşısındaydı.