FUNDA ERYİĞİT HABERLERİ

Funda Eryiğit haber, Funda Eryiğit son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Funda Eryiğit

Funda Eryiğit

Doğum Yeri Hollanda
Doğum Tarihi 1.3.1984 - ...

Funda Eryiğit Kimdir ?

Funda Eryiğit, 1 Mart 1984 tarihinde Hollanda’nın Zwolle şehrinde dünyaya gledi. Aslen Samsun Bafralı olan oyuncunun babası işçi olarak Hollanda’ya gitmiştir. 4 yaşına kadar Babaannesiyle büyüyen Funda Eryiğit’İn anne ve babası emekli olduktan sonra İstanbul’a dönüş yapmış ve aile bir arada yaşamaya başlamıştır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Funda Eryiğit - 27.11.2020
Bir Başkadır: Dizinin başlattığı tartışmaları oyuncularına ve uzmanlara sorduk
Daha önce tiyatro oyunlarıyla birçok ödül almış olan Berkun Oya'nın yazıp yönettiği ve oyuncu kadrosunda Öykü Karayel, Fatih Artman, Funda Eryiğit, Defne Kayalar, Settar Tanrıöğen, Tülin Özen, Gökhan Yıkılkan, Alican Yücesoy, Bige Önal, Derya Karadaş, Öner Erkan ve Nesrin Cavadzade gibi isimleri barındıran dizi Netflix'te yayımlandı.
Funda Eryiğit - 29.9.2019
26. uluslararası adana altın koza film festivali'nde en iyi film 'nuh tepesi'
--------------------- YENİDEN   Akif ÖZDEMİR- Gökhan KESKİNCİ- Can ÇELİK/ADANA, - ADANA'da, bu yıl 26'ıncısı düzenlenen 'Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali'nde En İyi Film ödülü, Alp Ertürk'ün yönettiği 'Nuh Tepesi' filmine verildi. En İyi Erkek Oyuncu Ödülü Küçük Şeyler filmindeki performansıyla Alican Yücesoy'a, En İyi Kadın Oyuncu Ödülü ise Aden filminde oynayan Funda Eryiğit'e verildi.
Funda Eryiğit - 28.9.2019
Dha yurt bülteni - 17
Görüntü Dökümü ---------- Kazaya karışan otomobillerden detay Polis ekipleri Yol temizleme çalışması Otomobillerin çekiciye konulması Genel ve detay Haber-Kamera: Emrah KIZIL, Elif FİLİZ/DİYARBAKIR, GÖRÜNTÜ BOYUTU: 221 MB ============================== 26. ULUSLARARASI ADANA ALTIN KOZA FİLM FESTİVALİ'NDE EN İYİ FİLM 'NUH TEPESİ'   ADANA'da, bu yıl 26'ıncısı düzenlenen 'Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali'nde En İyi Film ödülü, Alp Ertürk'ün yönettiği 'Nuh Tepesi' filmine verildi. En İyi Erkek Oyuncu Ödülü Küçük Şeyler filmindeki performansıyla Alican Yücesoy'a, En İyi Kadın Oyuncu Ödülü ise Aden filminde oynayan Funda Eryiğit'e verildi.
Funda Eryiğit - 28.9.2019
26. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali
Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl düzenlenen 26. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali kapsamında gerçekleştirilen "Ulusal Uzun Metraj Film" yarışması ödülleri törenle sahiplerini buldu.
Funda Eryiğit - 1.5.2019
23. Afife Tiyatro Ödülleri Sahiplerini Buldu
Yılın en başarılı oyunu, Krek- Dünyada karşılaşmış gibi  Yılın en başarılı yönetmeni Çağ Çalışkur Yılın en başarılı kadın oyuncusu Funda Eryiğit Yılın en başarılı erkek oyuncusu Öner Erkan Yardımcı rolde yılın en başarılı kadın oyuncusu, Ceren Taşçı Yardımcı rolde yılın en başarılı erkek oyuncusu, Gökhan Azlağ Yılın en başarılı sahne tasarımı, Gökhan Yücesal Yılın en başarılı giysi tasarımı, Canan Göknil Yılın en başarılı sahne müziği, Burçak Çöllü Yılın en başarılı ışık tasarımı, Yakup Çartık Yılın en başarılı genç kuşak sanatçısı ödülünü, Uğur Kanbay aldı.
Funda Eryiğit - 1.5.2019
Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri Sahiplerini Buldu
Yeni kategori eklendi Etkinlikte, "Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu" ödülünü "Fotoğraf 51" oyunundaki performansıyla Funda Eryiğit, "Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu" ödülünü de "Dünyada Karşılaşmış Gibi" oyunundaki performansıyla Öner Erkan aldı.
Funda Eryiğit - 28.3.2019
15. Akbank Kısa Film Festivali
Oyuncu Funda Eryiğit, oyuncu, yazar, yönetmen Ercan Kesal, yönetmen Ömür Atay, sinema yazarı Melikşah Altuntaş ve Derya Bigalı'dan oluşan Ulusal Yarışma Festival Kısaları Bölümü Ana Jüri Üyeleri'nin değerlendirmeleri sonucu "Ulusal Kategori En İyi Kısa Film Ödülü"nü Burcu Aykar'ın yönetmenliğini üstlendiği Ablam isimli film kazandı.
Funda Eryiğit - 6.2.2019
Akbank Kısa Film Festivali Jüri Üyeleri Belli Oldu
Festivalin ön eleme jürisinde, akademisyen Nagihan Çakar Bikiç, oyuncu Ahmet Rıfat Şungar ve yönetmen Selim Evci yer alıyor. Festivalin ulusal yarışma ana jüri üyeleri ise oyuncu Funda Eryiğit, yönetmen, senarist ve oyuncu Ercan Kesal, yönetmen ve senarist Ömür Atay, sinema yazarı Melikşah Altuntaş ve Derya Bigalı'dan oluşuyor.
Funda Eryiğit - 2.11.2017
7. Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali" Başladı
Festival kapsamında 30 film izlenime sunulacak Festival kapsamında yapılan "Altın Terazi Uzun Metraj Film Yarışması"nda "Ayaz", "Hayatın İçinde", "Davetsiz Konuk", "Güzel ve İtler", "Yol Ayrımı", "Geçmişteki Sır", "Hemşireler", "Rehineler", "Erkekler Ağlamaz" ve "Mor Ufuklar" olmak üzere toplam 10 film yarışıyor. Yarışma sonucunda "En İyi Film"e 10 bin avro ödül verilecek. Feride Çiçekoğlu'nun başkanlığını üstlendiği uzun metraj film yarışması jürisinde Demet Evgar, Selman Dursun, Tarık Tufan ve Barry Ward yer alıyor. "Altın Terazi Kısa Film Yarışması"nda ise "Cumartesi Düşü", "Yanlış İnanç", "Güney Kutbu", "İki Parça", "Mirov - İnsan", "İçe Dönüş", "Mutlu Kedi", "Portakal", "Mülteciler" ve "Yeryüzündesin Bunun Tedavisi Yok" adlı filmler yarışacak. Yarışmanın kısa metraj bölümünde birinciye 2 bin 500 avro ödül takdim edilecek. Kısa metraj yarışmasının ana jürisi İlksen Başarır, Funda Eryiğit ve Faysal Soysal'dan oluşuyor.
Funda Eryiğit - 2.11.2017
"Adım Adım" İyilik Peşindeki Koşu Hızlı Başladı
Arzu Kaprol, Cezmi Baskın, Demir Demirkan, Fırat Tanış, Funda Eryiğit, Füsun Erbulak, Hakan Vreslaka, İlker Ayrık, Janset, Jozi Zalma, Meriç Aral, Metin Uca, Leman Sam, Levent Üzümcü, Niyazi Koyuncu, Orhan Aydın, Özgür Mumcu ve Sevinç Erbulak farkındalık sağlamak üzere bu seneki koşu kampanyalarına destek oluyor.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Funda Eryiğit Haberleri | Funda Eryiğit Kimdir - Haberler - Funda Eryiğit haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Funda Eryiğit kimdir, hayatı ve biyografisi. Bir Başkadır: Dizinin başlattığı tartışmaları oyuncularına ve uzmanlara sorduk.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.12.2020 04:39:09. #1.15#
title