Haberler

  Tehlikeli kardeşler... Funda Eryiğit ve Hazar Ergüçlü 'Timsah Ateşi'nde başrolde!

  Abone Ol

  ALANNAH İLE FIANNAÇolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu ve Piu Entertainment, Meghan Tyler tarafından kaleme alınan "Timsah Ateşi"ni sahneye taşıyor.

  ALANNAH İLE FIANNA

  Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu ve Piu Entertainment, Meghan Tyler tarafından kaleme alınan "Timsah Ateşi"ni sahneye taşıyor. 1989 yılında Kuzey İrlanda'da yaşayan iki kız kardeşin çalkantılı hayatlarını konu alan oyunda 'Alannah' karakterini Funda Eryiğit, 'Fianna'yı ise Hazar Ergüçlü canlandıracak.

  18 ARALIK'TA PERDE AÇIYOR

  2019 yılında Edinburgh Fringe Tiyatro Festivali'nde sahnelenen "Timsah Ateşi", Türkiye'de ilk kez seyirciyle buluşacak. Yönetmenliğini Mehmet Ergen'in üstlendiği oyunun prömiyeri, 18 Aralık'ta Zorlu PSM'de yapılacak. Biletler ise 29 Eylül Çarşamba günü itibarıyla satışa sunulacak.

  Kara komedi

  Sevgisiz bir Katolik evinde geçen kara komedi, işlemediği bir suç yüzünden 8 yıl hapis yatan asi kız Fianna (Hazar Ergüçlü) ile dindar ablası Alannah'ın (Funda Eryiğit) hikayesini anlatıyor.

  Kaynak: Hürriyet / Magazin

  Kuzey İrlanda Hazar Ergüçlü Funda Eryiğit Çolpan İlhan Magazin Haberler

  1000
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title