Fransız Kalkınma Ajansı Haberleri

Fransız Kalkınma Ajansı haber, Fransız Kalkınma Ajansı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fransız Kalkınma Ajansı - 25.03.2021
İller Bankası 2020 Yılı Olağan Genel Kurulu yapıldı
İller Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Yetim, "Dünya Bankası, Japonya Uluslararası İşbirliği Ajansı, Avrupa Yatırım Bankası, İslam Kalkınma Bankası, Fransız Kalkınma Ajansı gibi finansal kurumlarla iş birliği ve görüşmelerimiz hız kesmeden devam etmektedir.
Fransız Kalkınma Ajansı - 08.03.2021
İzmir Büyükşehir Belediyesinin Hazine garantisiz dış kredi kullanma izni bir yıl daha uzatıldı
İzmir Büyükşehir Belediyesinin Hazine garantisiz dış kredi kullanma izninin bir yıl daha uzatıldığı bildirildi.
Fransız Kalkınma Ajansı - 04.03.2021
"Kadın İstihdamı" temalı konferans
TSKB, Fransız Kalkınma Ajansı (AFD) ve Fransa Konsolosluğu tarafından her yıl Dünya Kadınlar Günü haftasında düzenlenen "Kadın İstihdamı" temalı konferansın beşincisi online ortamda yapıldı.
Fransız Kalkınma Ajansı - 17.02.2021
VakıfBank'tan çevre dostu evlere kredi desteği
VakıfBank, Fransız Kalkınma Ajansı (AFD) ile yakın zamanda imzaladığı 200 milyon avroluk "Yeşil Konut Kredi" anlaşması kapsamında, Yeşil Konut Kredisi" kampanyası başlatıyor.
Fransız Kalkınma Ajansı - 09.02.2021
VakıfBank'tan 5 milyar 10 milyon TL net kar
"Sürdürülebilir finansman alanında bir ilke daha imza attık" VakıfBank olarak mevduat dışı fonlama tarafında bir ilke daha imza attıklarına dikkat çeken Üstünsalih, 750 milyon dolar tutarında mevduat bankalarınca ihraç edilen "İlk Sürdürülebilir Eurobond" işlemini başarıyla tamamladıklarını belirtti. Üstansalih, hemen ardından Fransız Kalkınma Ajansı (AFD) ile Türk bankacılık sektörünün en büyük tutarlı "Yeşil Konut Projesi" olma özelliğini taşıyan 200 milyon avro tutarında bir anlaşma imzaladıklarını anlattı.
Fransız Kalkınma Ajansı - 28.01.2021
Fransız ve AB heyeti Büyükşehir Belediye Başkanı Gürkan'ı ziyaret etti
Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ı, Fransız Kalkınma Ajansı (AFD) Türkiye Direktörü Serge Snrech ve Avrupa Birliği (AB) Türkiye Delegasyonu Alt Yapı Sektörü Sorumlusu Michel Cat, İller Bankası Elazığ Bölge Müdürü Celal Kaştı ve beraberindeki heyet ziyaret etti.
Fransız Kalkınma Ajansı - 27.01.2021
Fransız ve AB heyetinden, Başkan Seçer'e ziyaret
Fransız Kalkınma Ajansı (AFD) Türkiye Direktörü Serge Snrech ve Avrupa Birliği (AB) Türkiye Delegasyonu Alt Yapı Sektörü Sorumlusu Michel Cat, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer'i ziyaret etti.
Fransız Kalkınma Ajansı - 17.12.2020
Fransız Kalkınma Ajansı'ndan VakıfBank'a 200 milyon avro kredi
VakıfBank ve Fransız Kalkınma Ajansı (AFD), "Yeşil Konut Projesi" kapsamında 200 milyon avro tutarında yeni bir anlaşmaya imza attı.
Fransız Kalkınma Ajansı - 08.12.2020
Fransa Büyükelçiliği'nden Paris Anlaşması'nın 5. yılı dolayısıyla çevre toplantısı
Toplantıda konuşan Fransa'nın Ankara Büyükelçisi Magro, Fransız Kalkınma Ajansı (AFD) aracılığıyla Türkiye'de iklim değişikliğine karşı çeşitli desteklerde bulunduklarını ifade etti.
Fransız Kalkınma Ajansı - 18.11.2020
TSKB, "Finance in Common" zirvesinde üç ayrı bildirgeye imza attı
Fransız Kalkınma Ajansı'nın (AFD) başkanlığını yürüttüğü IDFC ile Kalkınma Finansmanı Kurumları Dünya Federasyonu (WFDFI) tarafından organize edilen zirve, kalkınma bankalarını Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarını (SKA) finansal anlamda destekleyecek şekilde yönlendirmeyi hedeflemesinin yanı sıra, karşılaşılan beklenmedik global krizlere uzun vadeli etki yaratacak çözümler getirmeleri için de birlik olmaları çağrısında bulundu.
Fransız Kalkınma Ajansı - 17.07.2020
İş Bankası'ndan tarıma 25 milyon avroluk yeni kaynak
Türkiye İş Bankası'nın açıklamasına göre, banka, Fransız Kalkınma Ajansı'nın özel sektör temsilcisi Ppoparco'dan 25 milyon avro tutarında, 10 yıl vadeli kredi sağladı.
Fransız Kalkınma Ajansı - 14.05.2020
QNB Finansbank 255 milyon dolar sendikasyon kredisi aldı
Banka, son olarak, Fransız Kalkınma Ajansı'nın özel sektör kuruluşu Proparco (Societe de Promotion et de Participation pour la Cooperation Economique S.
Fransız Kalkınma Ajansı - 14.05.2020
QNB Finansbank sendikasyon kredisini artırarak yeniledi
Banka, son olarak, Fransız Kalkınma Ajansı'nın özel sektör kuruluşu Proparco (Societe de Promotion et de Participation pour la Cooperation Economique S.
Fransız Kalkınma Ajansı - 05.03.2020
"Kadın İstihdamı" temalı konferans
TSKB ve Fransız Kalkınma Ajansı (AFD) tarafından her yıl Dünya Kadınlar Günü haftasında gerçekleştirilen "Kadın İstihdamı" temalı konferansın dördüncüsü, bu yıl "Sosyal Perspektiften İş Yaşamında Kadın" başlığıyla gerçekleştirildi.
Fransız Kalkınma Ajansı - 04.02.2020
TSKB'nin aktif büyüklüğü yüzde 10 artışla 42 milyar liraya çıktı
"Bir diğer kredi çalışması, bankamızın sürdürülebilirlik ekseninde çok uzun yıllara dayalı işbirliğimiz olan Fransız Kalkınma Ajansı (AFD) ile hayata geçirildi.
Fransız Kalkınma Ajansı - 04.02.2020
TSKB, 2019 yıl sonu finansal sonuçlarını açıkladı.
Geçen sene orta ve uzun vadeli kaynaklar ağırlıkta olmak üzere toplam 475 Milyon ABD Doları tutarında kaynak anlaşmasına imza attıklarını ifade eden İnce, şu bilgileri verdi: "10 Temmuz'da, her biri farklı ülkeden toplam 12 uluslararası prestijli bankaların katılımıyla sendikasyon kredisi anlaşmasını imzalayan bankamız, toplam 180 milyon ABD Doları tutarında kaynak sağladı. Yılın ikinci önemli kredi çalışmasını bankamız için de yeni bir kaynak sağlayıcı olan Çin Kalkınma Bankası (CDB) ile gerçekleştirdik.Hazine ve Maliye Bakanlığı garantisi altında CDB'den 200 milyon dolar tutarında kredi temin ettik. CDB'nin Türkiye'de verdiği ilk uzun vadeli kredi olma özelliğini taşıyan bu kaynak, Türkiye'de üretim sanayi, KOBİ, enerji, altyapı, sağlık ve eğitim projelerini desteklemek amacıyla kullanılacak. Bir diğer kredi çalışması, bankamızın sürdürülebilirlik ekseninde çok uzun yıllara dayalı işbirliğimiz olan Fransız Kalkınma Ajansı (AFD) ile hayata geçirildi.
Fransız Kalkınma Ajansı - 15.01.2020
TSKB, Uluslararası Kalkınma Finansmanı Kulübü'nün yönetiminde yerini aldı
IDFC'nin öncelikleri arasında, Paris İklim Anlaşması ve Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları ile uyumluluk yer alıyor. Washington'da gerçekleştirilen IDFC CEO toplantısında, TSKB'nin IDFC Yönetim Komitesi'ne katılımı gerçekleşti. TSKB, dünyanın ileri gelen kalkınma bankalarından Fransız Kalkınma Ajansı, Alman Kalkınma Bankası, Brezilya Kalkınma Bankası, Latin Amerika Kalkınma Bankası, Çin Kalkınma Bankası, Caisse de Depot et de gestion, Güney Afrika Kalkınma Bankası, İslami Özel Sektör Kalkınma Kuruluşu ve Japon Uluslararası İşbirliği Ajansı'nın da bulunduğu Yönetim Komitesi'nin 10'uncu üyesi olarak yerini aldı.
Fransız Kalkınma Ajansı - 06.01.2020
TSKB Genel Müdürü İnce: "2020'de kredi büyümesi ivme kazanacak"
Çin Kalkınma Bankasının, Hazine ve Maliye Bakanlığı garantisi altında Türkiye'de bir bankaya sağladığı ilk ve en uzun vadeli kredi olma özelliğini taşıyan bu finansmanlagelecek dönemde ülkedeki üretim, sanayi, KOBİ, enerji, altyapı, sağlık ve eğitim projelerini destekleyeceklerini söyleyen İnce, şunları kaydetti: "Kasım ayında ise Fransız Kalkınma Ajansı ile 85 milyon avro tutarında yeni bir kredi anlaşması imzaladık.
Fransız Kalkınma Ajansı - 20.12.2019
Türkiye'deki sığınmacılara mali yardım programı kapsamında 3 sözleşme imzalandı
AB Türkiye Delegasyonu'nda düzenlenen imza törenine, AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger, Dışişleri Bakanlığı AB Genel Müdürü Büyükelçi Başak Türkoğlu, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Danışmanı Halil Afşarata ve Fransız Kalkınma Ajansı (AFD) Türkiye Direktörü Serge Snrech katıldı.
Fransız Kalkınma Ajansı - 10.12.2019
MESKİ, Mezitli İçme Suyu Projesini halka anlatacak
MESKİ Genel Müdürlüğü, İlbank A.Ş. ve Fransız Kalkınma Ajansı'nın (AFD) ortaklaşa yürütmekte olduğu, Türkiye'deki Mülteciler İçin Mali Yardım Programı FRIT II kapsamında yer alan Mezitli İçme Suyu Projesi ile ilgili 16 Aralık 2019 tarihinde Büyükşehir Belediyesine ait Orkide Kafe'de, halkın katılı ile bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı yapılacak.
Fransız Kalkınma Ajansı - 19.11.2019
TSKB'ye AFD'den kadın istihdamına destek için kredi
Türkiye Sınai Kalkınma Bankası (TSKB), çalışma ortamında cinsiyet eşitliği ve kadın istihdamını destekleyen firmaların yapacağı yatırımlara finansman sağlamak amacıyla, Fransız Kalkınma Ajansı'ndan (AFD) 85 milyon avro tutarında kredi temin etti.
Fransız Kalkınma Ajansı - 04.07.2019
TSKB'den toplumsal cinsiyet eşitliği konusunda farkındalığı artırma hedefi
Türkiye Sınai Kalkınma Bankası (TSKB) ve Fransız Kalkınma Ajansı'nın (AFD) kadın istihdamı kredi programı kapsamında destek verdiği Koton, şimdi de Escarus iş birliğiyle hayata geçirdiği projeyle tedarik zincirinde toplumsal cinsiyet eşitliği konusunda farkındalığı artırmayı hedefliyor.
Fransız Kalkınma Ajansı - 10.06.2019
TSKB, BinYaprak'ın "İlham Veren Şirketleri" arasına katıldı
BinYaprak TSKB kanalında, gelecek dönemde TSKB Genel Müdür Yardımcıları Ece Börü ve Aslı Hancı geleceğin kadın yöneticilerine ipuçlarını, Kurumsal İletişim Müdürü Canan Coşkun fırsat eşitliği temalı sosyal sorumluluk projeleriyle yaratılan katma değeri, İnsan Kaynakları Müdürü Melis Sökmen Çakıroğlu kadın dostu bir çalışma ortamı yaratan insan kaynakları uygulamalarını ve FEM sertifikasının önemini, Kalkınma Finansmanı Kurumları Grup Yöneticisi Ece Coşkuntürk Fransız Kalkınma Ajansı ile birlikte geliştirilen kadın istihdamı kredisini, Kurumsal Pazarlama Grup Yöneticisi Hüseyin Gürel kadın dostu şirketlerin hangi kriterlere göre değerlendirildiğini, TSKB Gayrimenkul Değerleme Genel Müdürü Makbule Yönel Maya ise gayrimenkul sektöründe kadın konusunu aktaracak.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Fransız Kalkınma Ajansı Haberleri | Fransız Kalkınma Ajansı Haber - Haberler - Fransız Kalkınma Ajansı haberleri, son dakika fransız kalkınma ajansı haber ve gelişmeleri burada. İller Bankası 2020 Yılı Olağan Genel Kurulu yapıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.4.2021 09:35:28. #1.16#

title