Fikirtepe Haberleri

Fikirtepe haber, Fikirtepe son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fikirtepe - 12.10.2020
İBB'nin söktüğü dikey bahçeler meclis gündeminde tartışıldı
Dikey bahçelerle ilgili İBB sitesinde yer alan bilgileri paylaşan Göksu, şunları kaydetti: "İBB sitesinde, İBB Park Bahçeler ve Yeşil Alanlar Daire Başkanı 7 Ekim'de açıklama yapıyor. Diyor ki, 'Fikirtepe'deki bu 2 bin metrekarenin bütçemize maliyeti 150 bin lira.
Fikirtepe - 24.7.2020
Ünlü inşaat firması yetkilileri hakkında suç duyurusu: "Çifte finansman sağladılar"
Teknik Yapı isimli inşaat firması yetkilileri hakkında Fikirtepe'deki projesi kapsamında sattığı daireyi bir başkası lehine 21 milyon lira bedelle ipotek ettirdiği gerekçesiyle suç duyurusunda bulunuldu.
Fikirtepe - 20.7.2020
Dolandırıcılık operasyonunda gözaltına alınan 7 kişi tutuklandı
İstanbul emniyetince Kadıköy Fikirtepe'de başlayan kentsel dönüşüm projesinde yaşanan dolandırıcılık olayına ilişkin eş zamanlı gerçekleştirilen operasyonlarda gözaltına alınan 25 şüpheliden 7'si tutuklandı.
Fikirtepe - 20.7.2020
Kadıköy'de cinayet
Alınan bilgiye göre, Fikirtepe Mahallesi Emir Sokak'taki 2 katlı bir evin giriş katından kavga sesleri duyulması üzerine daireye giren ev sahibi, içeride bir kişinin hareketsiz halde yattığını gördü.
Fikirtepe - 20.7.2020
KADIKÖY'DE DARP EDİLEREK ÖLDÜRÜLEN KİŞİNİN CESEDİNİ EV SAHİBİ BULDU
Haber-Kamera: Ramazan EĞRİ-Gamze ŞİMŞEK/ KADIKÖY'de 3 katlı binanın giriş dairesinde darp edilerek öldürülen kişinin cesedi, ev sahibi tarafından bulundu.  Olay Kadıköy Fikirtepe Mahallesi Emir Sokak üzerinde bulunan 3 katlı binanın giriş katında meydana geldi.
Fikirtepe - 18.7.2020
FİKİRTEPE'DE KONUT DOLANDIRICILIĞI OPERASYONU 25 GÖZALTI
FİKİRTEPE'DE KONUT DOLANDIRICILIĞI OPERASYONU 25 GÖZALTI Ali ABLAY İSTANBUL DHA Kadıköy Fikirtepe'deki konut projelerinde dolandırıcılık yaptıkları ileri sürülen 25 kişi; İstanbul, Tekirdağ ve Antalya'da düzenlenen operasyonlarda gözaltına alındı.
Fikirtepe - 17.7.2020
İstanbul emniyetinden dolandırıcılık operasyonu: 25 gözaltı
İstanbul emniyetinin, Kadıköy Fikirtepe'de başlayan kentsel dönüşüm projesinde yaşanan dolandırıcılık suçuna ilişkin eş zamanlı gerçekleştirdiği operasyonlarda 25 şüpheli gözaltına alındı.
Fikirtepe - 17.7.2020
Son dakika haberleri... Fikirtepe'de konut dolandırıcılığı operasyonu: 25 gözaltı
Bir son dakika haberine göre KADIKÖY Fikirtepe'deki konut projelerinde dolandırıcılık yaptıkları ileri sürülen 25 kişi; İstanbul, Tekirdağ ve Antalya'da düzenlenen operasyonlarda gözaltına alındı.
Fikirtepe - 25.4.2020
Mert Fırat ve Tuğrul Tülek, Instagram canlı yayınında talk show yaptı
Konuşmasında DasDas'ın repertuvarından da bahseden Mert Fırat, "Ben Varım" oyununa dair şu bilgileri verdi: "Bizim toplumumuza, dokumuza çok uygun bir hikayesi var oyunun. Almanya'nın kentsel dönüşüm yaşamış kentlerinden birinde geçiyor hikaye. O kültürel, kentsel dönüşümün alt tarafta çok net bir hikayesi var. Bir yandan da tam bu içerisinden geçtiğimiz süreçler gibi, dezavantajlı bir grubun olduğu bir mahalle aslında 'Ben Varım'ın hikayesi. Kadıköy Fikirtepe gibi söyleyebiliriz.
Fikirtepe - 12.4.2020
KADIKÖY'DE MAHALLE ARALARINDA EKMEK SATTILAR
İstanbul'da sokağa çıkma yasağının ardından Kadıköy'de fırıncılar araçlarına doldurdukları ekmekleri sabah saatlerinden itibaren mahalle aralarında vatandaşlara sattı. Bazı vatandaşlar ekmek almak için pencerelerinden sepet sarkıtırken, bazıları da aşağı indi.    Koronavirüs salgını nedeniyle İçişleri Bakanlığınca büyükşehir statüsündeki 30 il ve Zonguldak'ta 2 gün süreyle sokağa çıkma yasağı kararı alınmıştı. Yasağın ikinci gününde Kadıköy'deki bir fırın çalışanları araçlarına ekmek yükleyerek mahalle mahalle dolaştı. Hasanpaşa, Fikirtepe ve Ünalan mahallelerinde dolaşan araç, buralardaki vatandaşlara ekmek satışı yaptı.
Fikirtepe - 26.2.2020
KADIKÖY'DE HAFRİYAT İSYANI
Plakaları sökerek gece yarısı kaçak hafriyat ve moloz döküyorlar - "Engel olmaya çalışıyoruz, aracı üzerimize sürüyorlar" Haber : Semih ÇALIŞKAN - Buğra BENLİOĞLU - Can EROK - İSTANBUL, - İstanbul'da 14 resmi hafriyat döküm sahası var. Kaçak dökümleri engellemek için hafriyat toprağı taşıyan kamyonlarda GPS sistemi de bulunuyor. Ancak alınan tedbirlere rağmen kaçak hafriyat ve moloz dökümlerinin önüne geçilemiyor. Döküm için para vermek istemeyenler belirlenen sahalar dışına kaçak olarak hafriyat ve moloz döküyor. Bu alanlardan biri de Kadıköy ilçesine bağlı Fikirtepe semti.
Fikirtepe - 4.2.2020
Fidye için kaçırılan Afgan kurtarıldı
Hayatullah A.'nın ailesinin polise başvurması üzerine fidye isteyen şüphelilerle 26 Ocak 2020 tarihinde Kadıköy Salı Pazarı civarında buluşuldu. Polisin takibe aldığı şüpheliler Abdullah Z. ve Lal Muhmad T. Fikirtepe Mandıra Caddesi üzerinde gözaltına alındı.
Fikirtepe - 4.2.2020
KADIKÖY'DE FİDYE İÇİN KAÇIRILAN AFGAN POLİS OPERASYONUYLA KURTARILDI
Olay, 26 Ocak günü saat 18.30 sıralarında Kadıköy'de yaşandı. Afganistan uyruklu Faizullah R. (18) arkadaşı Hayatullah A. (20)'nın kaçırıldığını ve kaçıran kişiler tarafından Hayatullah A.'ya işkence yapıldığını, serbest bırakılması için ise 4 bin Dolar talep edildiğini belirterek polise ihbarda bulundu. Faizullah R.'nin ihbarı üzerine Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri harekete geçti. Hayatullah A.'nın yakınları aracılığıyla kaçıran kişiler ile buluşma ayarlayan polis, buluşma noktası olarak Kadıköy Tarihi Salı Pazarının önünü belirledi. Buluşma noktasına gelen iki şüpheli, polis tarafından takibe alındı. Emniyet ekipleri, Afganistan uyruklu Abdullah Z. (20) ve Lal Muhmad T. (28) isimli şüphelileri Fikirtepe Mahallesi Mandıra Caddesinde yakalayarak gözaltına aldı.
Fikirtepe - 4.2.2020
Kaçırdıkları şahsa işkence yapıp görüntülerini Suudi Arabistan'daki amcasına gönderdiler
Edinilen bilgiye göre, Kadıköy'de 26 Ocak tarihinde Afganistan uyruklu Faizullah R. (18) isimli şahıs, arkadaşı Hayatullah A. (20) isimli şahsın kaçırıldığını, işkence gördüğünü ve serbest bırakılması karşılığında 4 bin dolar para talep edildiğini polise bildirdi. Polis, fidyeci şahısları yakalamak için çalışma başlattı. İhbarcı aracılığıyla fidyeci şahıslarla iletişime geçen polis, Kadıköy Tarihi Salı Pazarı civarında buluşmak için şahısları ikna etti. Buluşma yerinde polisin dikkatini çeken Afganistan uyruklu Abdullah Z. (20) ve Lal Muhmad T. (28) isimli şüpheli şahıslar Fikirtepe Mahallesi Mandıra Caddesi'nde aynı gün yakalandı.
Fikirtepe - 2.2.2020
KADIKÖY'DE KENTSEL DÖNÜŞÜM MAĞDURLARINDAN EYLEM
Kadıköy Fikirtepe Mahallesi'nde yaklaşık 8 yıl önce kentsel dönüşüm projesi kapsamında evlerini müteahhit firmalara veren vatandaşlar, yıkılan evlerinin yerine yenisinin yapılmaması ve yıllardır kira yardımı alamadıkları gerekçesiyle Kadıköy Meydanı'nda toplandı.
Fikirtepe - 31.1.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-4
ADLİ KONTROLLE SERBEST BIRAKILMIŞTI Gözaltına alınan Y.T., emniyet işlemlerinin ardından savcılığa sevk edildi. Savcılık, Y.T.'nin, adli kontrol şartı ile serbest bırakılması koşuluyla Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği'ne sevk etti. Hakimlik, Y.T.'yi adli kontrol şartı ile serbest bıraktı. Mahkeme, Y.T.'nin haftada bir gün karakola giderek imza vermesine karar verdi.  Görüntü Dökümü: ----------------- -ARŞİV ======================= (Havadan görüntülerle)  12- FİKİRTEPE'DE BOŞALTILAN BİNALARDA YAŞAMAYA DEVAM EDİYORLAR Çağrı ÇALIŞKAN/İSTANBUL, KADIKÖY Fikirtepe'de 2012 yılında imzaları atılan kentsel dönüşüm projeleri kapsamında yıkılan evlerin sahipleri, projelerin başlamamasından şikayetçi.
Fikirtepe - 31.1.2020
FİKİRTEPE'DE BOŞALTILAN BİNALARDA YAŞAMAYA DEVAM EDİYORLAR (Havadan görüntülerle)
KADIKÖY Fikirtepe'de 2012 yılında imzaları atılan kentsel dönüşüm projeleri kapsamında yıkılan evlerin sahipleri, projelerin başlamamasından şikayetçi.
Fikirtepe - 10.1.2020
Kadıköy'deki cinsel saldırının şüphelisi tutuklandı
Kadıköy'de 1 Ocak'ta sabah saatlerinde Hasanpaşa Mahallesi Uhuvet Sokak'ta yürürken cinsel saldırıya uğradığını söyleyen S.Y'nin şikayeti üzerine çalışma başlatılmış, çevredeki 68 kameranın görüntüsünü inceleyen ekipler şüpheli F.K'yi (27) Fikirtepe Özbey Caddesi'nde gözaltına almıştı.
Fikirtepe - 10.1.2020
Kadıköy'de cinsel saldırı şüphelisi yakalandı
Çevredeki 68 kameranın görüntüsünü inceleyen ekipler, şüpheli F.K'yi (27) Fikirtepe Özbey Caddesi'nde gözaltına aldı.
Fikirtepe - 10.1.2020
KADIKÖY'DE YILBAŞI GECESİ TACİZ İDDİASI; ŞÜPHELİ YAKALANDI
Polis ekipleri, 68 güvenlik kamerasını inceledikten sonra şüphelinin kimliğini kameralardan tespit etti. Şüpheli dün akşam saatlerinde Kadıköy, Fikirtepe'de Özbey Caddesi üzerinde yakalanarak gözaltına alındı.
Fikirtepe - 27.12.2019
ŞÜPHELİ ARAÇLARI DURDURAN POLİS ÇOK SAYIDA SİLAH ELE GEÇİRDİ
Sancaktepe, Kemal Türkler Mahallesi, Uysal Caddesi'nde 12 Aralık günü silah sesleri duyulması üzerine vatandaşlar seslerin duyulduğu caddeye polis çağırdı. Polis ekipleri, Hasan A. isimli bir kişinin elindeki pompalı tüfeği fark ederek durdurdu. Polis, Hasan A.(36) ve yanındaki Eren Ç.(26)'yi gözaltına alırken, pompalı tüfek ile mermilerine el koydu. Yakalanan 2 şüphelinin işyerinde yapılan aramalarda ise kalaşnikof mermisi, 6 tabanca mermisi ve tabanca ele geçirildi. Şüpheli Hasan A. ve Eren Ç., Sancaktepe İlçe Emniyet Müdürlüğü'ndeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilirken adli makamlarca serbest kaldılar.  Aynı gün Kadıköy, Fikirtepe'deki Yumurtacı Abdibey Caddesi'nde bir aracı şüphe üzerine durduran polis ekipleri, araç içerisinde yaptıkları aramada ruhsatsız tabanca ve tabancaya ait şarjör ele geçirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Fikirtepe Haberleri | Fikirtepe Haber - Haberler - Fikirtepe haberleri, son dakika fikirtepe haber ve gelişmeleri burada. İBB Başkanı İmamoğlu yol kenarına dikey bahçe yerine grafiti yapılması ile ilgili; Bir şehrin bu....
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 15:29:41. #1.15#
title