Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler - "Sevda Kuşun Kanadında" Dizisi Oyuncuları - İstanbul

Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler - "Sevda Kuşun Kanadında" Dizisi Oyuncuları - İstanbul

19.07.2016 22:30 | Son Güncelleme: 19.07.2016 22:30

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Oyuncuların konuşması Oyuncu Murat Ünalmış: "Vatanımız, namusumuz, dinimiz için meydanlardayız" Oyuncu Bingöl: "Demokrasiden yana olmaya, seçilmiş hükumetimizin ve sayın cumhurbaşkanımızın yanında olmaya devam edeceğim" Sezon içinde TRT 1'de yayımlanan "Sevda Kuşun Kanadında" dizisinin ekibi, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine, sosyal medyada paylaştıkları videoyla tepki gösterdi.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ :

Oyuncuların konuşması

Oyuncu Murat Ünalmış:

"Vatanımız, namusumuz, dinimiz için meydanlardayız"

Oyuncu Bingöl:

"Demokrasiden yana olmaya, seçilmiş hükumetimizin ve sayın cumhurbaşkanımızın yanında olmaya devam edeceğim"

Sezon içinde TRT 1'de yayımlanan "Sevda Kuşun Kanadında" dizisinin ekibi, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine, sosyal medyada paylaştıkları videoyla tepki gösterdi.

Dizinin yapımcı ve yönetmeni Mesut Uçakan, dizinin oyuncularının yer aldığı videoyu, "İşte, biz bu böyle bir milletiz. Hainlere lanet. Meydanlardaki onurlu duruşa devam. Gevşemek yok. 'Sevda Kuşun Kanadında' dizisinde biz neye dikkat çekiyorduk? Ülkeyi kaosa sürükleyenlere. İşte, vardıkları yer" şeklindeki mesajıyla kişisel twitter hesabından paylaştı.

Uçakan "Geleceğimiz için meydanlardayız. Vatanımız, namusumuz, dinimiz için meydanlardayız." mesajına yer verirken, dizinin başrol oyuncularından Murat Ünalmış "Bu vatanda artık darbe yapamayacaksınız. Vatanımıza ve demokrasimize sonuna kadar sahip çıkıyoruz.", Ufuk Bayraktar ise "Şimdi hep birlikte tek yürek oluyoruz. Demokrasiden yanayız. Bu ülkede ezan dinmez. Bayrak inmez." mesajına yer verdi.

Dizinin başrol oyuncularından Yavuz Bingöl de şu mesajı kaydetti:

"Kendi halkının üzerine ateş açan, komutanlarının başına silah dayayan, Gazi Meclisi 11 kez bombalayan, seçilmiş bir cumhurbaşkanını öldürmeye kalkan bu insanlar insan değil, asker değil, katil sürüsüdür. Onların hepsini lanetliyorum. İstiklal Savaşı gazisi bir adamın torunuyum. 12 Eylül Askeri Darbesinde işkenceler, gözaltılar görmüş bir ozanın çocuğuyum. Demokrasiden yana olmaya, seçilmiş hükumetimizin ve sayın cumhurbaşkanımızın yanında olmaya devam edeceğim."

Videoda ayrıca yönetmen Ayhan Özen ile Bahadır Yenişehirlioğlu, Melahat Abbasova, Hümeyra Çetin, Derda Yasir Yenal, Erkam Aydar, Emel Dede ve Burak Haktanır'ın da görüşlerine yer verildi.

Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler - 'Sevda Kuşun Kanadında' Dizisi Oyuncuları - İstanbul
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler - 'Sevda Kuşun Kanadında' Dizisi Oyuncuları - İstanbul
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler - 'Sevda Kuşun Kanadında' Dizisi Oyuncuları - İstanbul

Kaynak: Anadolu Ajansı

Manşet

Haberler

Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler - "Sevda Kuşun Kanadında" Dizisi Oyuncuları - İstanbul - Haber
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.11.2020 11:31:32. #1.15#
title