Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlıyor? EDHO yeni sezon ne zaman? ATV Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman başlıyor? - Haberler
Haberi Paylaş

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlıyor? EDHO yeni sezon ne zaman? ATV Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman başlıyor?

Haberler.com - Haberler | Gündem
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlıyor? EDHO yeni sezon ne zaman? ATV Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman başlıyor?

Ekranların sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezonu vatandaşlar tarafından en çok merak edilen konular arasında yer almakta. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman başlıyor? EDHO yeni sezon ne zaman? EDHO 7. sezon ne zaman başlayacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ne zaman? sorusu oldukça merak edilmekte. Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba'nın başrollerini paylaştığı Edho'nun yeni sezon yayın tarihi araştırılırken fragmanda gelmedi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yayınlanan 199. bölümüyle sezon finali yapmış ve yaz arası vermişti. Birçok dizinin yeni sezona başlayacak olmasının ardından EDHO'nun yayın tarihi araştırılmaya başlandı. Eylül ayının ortalarına gelmemizle beraber EDHO ne zaman başlayacak? Dizi severler tarafından araştırılmakta. Peki, EDHO ne zaman başlayacak, yeni bölüm hangi gün? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman? EDHO yeni sezon ne zaman? ATV Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman başlıyor? Haberler.com okumaya devam edin. Sizlere en doğru bilgileri tarafsız şekilde iletiyoruz.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜM İZLE!

Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba'nın başrollerini paylaştığı EDHO yeni bölüm yayın tarihi henüz netlik kazanmadı. Gündem haberler için bizi takip edin. Haberler.com gündemin sıcak konularını sizler için derliyor.

Atv ekranlarının sevilen tarihi dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın sezon finali vermesinin üzerinden yaklaşık olarak 3 ay geçti. Şimdi ise gözler yeni sezona çevrildi.

Dizinin oyuncuları yeni bölümler için sete çıkarken dizinin yeni sezonuna Eylül ayının son haftası gibi ekranlara geri dönmesi öngörülüyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlıyor? EDHO yeni sezon ne zaman? ATV Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman başlıyor?

"Hedefe kendimi koyacağım!"

Yaman Korkmaz ve ailesi bu kez namlunun ucundadır. Şahin Ağa'yı Savaş'ın elinden kurtardığı için artık hedef haline gelen Hamdi Korkmaz ve ailesi bu kez büyük düşmanla yüz yüze gelir. Haberler.com okumaya devam edin. Sizlere en doğru bilgileri tarafsız şekilde iletiyoruz.
Savaş'a karşı masayı satmayan Yaman Korkmaz ise müttefiki Hızır Çakırbeyli'nin hayatı için canını ortaya koymaya hazırdır.
Kimsesiz Doğan'ın ölümü Çakırbeyli ailesi ve dostlarında şok etkisi yaratırken Savaş ve ekibinde zafer sarhoşluğu yapar.
Verdiği savaşta sona yaklaştığını bilecek kadar tecrübeli olan Hızır Çakırbeyli, kartların yeniden dağıtılması için kendi hayatını ortaya koyar. Hızır Çakırbeyli'nin kendisini ortaya koyarak kurduğu planın kilit ismi ise yeğeni Alpaslan Çakırbeyli olur.

Haberler.com - Gündem
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title