Eskişehir Mfö'den Yeni Albüm Müjdesi

Eskişehir Mfö'den Yeni Albüm Müjdesi

Mfö'den yeni albüm müjdesiTürkiye'nin en köklü müzik grubu olan MFÖ'nin üyesi Fuat Güner, yeni albüm çalışmalarına başladıklarını ve yeni şarkılardan oluşan albümlerini 1 yıl içerisinde tamamlayacaklarını söyleyerek, 'Biz bir günde 20 şarkı yapamıyoruz başkaları gibi.

Mfö'den yeni albüm müjdesi

Türkiye'nin en köklü müzik grubu olan MFÖ'nin üyesi Fuat Güner, yeni albüm çalışmalarına başladıklarını ve yeni şarkılardan oluşan albümlerini 1 yıl içerisinde tamamlayacaklarını söyleyerek, 'Biz bir günde 20 şarkı yapamıyoruz başkaları gibi. Biz ancak bir senede 2-3 şarkı yapabiliyoruz. Hepimiz 3'er tane birleştirince bir albüm oluyorö dedi.

Türk Hava Kurumu tarafından İnönü ilçesinde düzenlenen F3A (Akrobasi) RC model uçak Türkiye Şampiyonası'nda jüri üyeliği yapan MFÖ grubu üyelerinden Fuat Güner, hayvanlarına yeni albüm müjdesi verdi. Grup olarak konserlere yoğun olarak devam ettiklerini ifade eden Güner, yeni bir albüm hazırlığına da başladıklarını açıkladı. 2017 yılında çıkardıkları 'Kendi kendine' isimli albümün akustik ağırlıklı olduğunu kaydeden Fuat Güner, 'Bir yandan konserler devam ediyor. Şimdi önümüzdeki günlerde açık hava tiyatrosunda 15 kişilik bir koro ile sahneye çıkacağız. Bize eşlik edecekler. Yeni bir albüm düşüncemiz var. Bundan önceki albüm biraz daha akustik olmuştu, belki bu biraz daha elektrikli olabilir. Yeni şarkılar bestelemeye başladık. Biz bir günde 20 şarkı yapamıyoruz, başkaları gibi. Biz ancak bir senede 2-3 şarkı yapabiliyoruz. Hepimiz 3'er tane birleştirince bir albüm oluyor. Yeni albümümüzde önümüzdeki yıl biter herhaldeö şeklinde konuştu.

Kaynak: DHA