Esenyurt Belediyesinde İşlenen Cinayetin Arkasından Yasak Aşk Çıktı

Esenyurt Belediyesinde İşlenen Cinayetin Arkasından Yasak Aşk Çıktı

Haberler.com - Haberler | 3. Sayfa

Esenyurt'ta bir kişi, belediye binasını basıp pompalı tüfekle sevgilisini öldürdükten sonra intihar etmişti. Ölen kadının bir imamla evli olduğu, öldüren kişinin ise kadının yasak aşkı olduğu ortaya çıktı.

Esenyurt'ta bir kişi, belediyenin ek hizmet binasını basıp pompalı tüfekle önce kadını ardından da kendini öldürmüştü. Yapılan incelemelerin ardından ölen kadının bir imamla evli olduğu ve öldüren kişinin ise kadının sevgilisi olduğu ortaya çıktı.

POMPALIYLA BİNAYI BASIP ÖNCE KADINI SONRA KENDİNİ ÖLDÜRDÜ

Nazım Hikmet Bulvarı'nda bulunan Esenyurt Belediyesi Ek Hizmet Binası'na gelen Bülent Özyürek (43) pompalı silahla içeriye girdi. Özyürek burada çalıştığı öğrenilen Bektaş (42) adlı kadını alıkoyarak bir odaya kapattı.

Muradiye Bektaş'ı vuran Özyürek intihar etti. İhbar üzerine olay yerine polis ve ambulans geldi. Özel harekat ekipleri de belediye binası önüne geldi. Polisin olay yerinde incelemeleri sürüyor.

3 YILDIR YASAK AŞK YAŞIYORLARMIŞ

3 yıldır yasak aşk yaşayan Bektaş imam eşiyle yaşadığı ailevi sıkıntılar yüzünden boşanma eşiğine geldiği iddia ediliyor.

Daha sonra kadın, eşiyle tekrar barışmak isteyince sevgilisi Özyürek olayı kabullenmeyerek cinayeti işledi.

BELEDİYEDEN AÇIKLAMA GELDİ

Öte yandan, Esenyurt Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada, "Esenyurt Belediyesi İstihdam Merkezi'nin bulunduğu ek hizmet binasında görevli Muradiye Bektaş, Bülent Özyürek adlı şahsın silahlı saldırısı sonucu hayatını kaybetmiş, saldırgan daha sonra aynı silahla intihar etmiştir.

Olay tamamen adli vaka olup, saldırının kurumumuza yönelik olmadığını bildiririz. Polisin olayla ilgili tahkikatı devam etmektedir." denildi.

Esenyurt Belediyesinde İşlenen Cinayetin Arkasından Yasak Aşk Çıktı
Haber Yorumları (125)
HANZO: Turban style
KOMŞU KOMŞUNUN KÜLÜNE MUHTAÇTIR: Bu imam bizim cami imamı. Bundan birkaç ay önce belirli aralıklarla iki ere evimize mevlide de geldi. Kendisini tanırım. Karısıyla süre gelen problemleri vardı. İmamı bir kaç defa evden atmıştı, karakolluk oldular. İmam da genç göbekli ve fırlama birşey. 2 tabak tepeli yemek yedi zar zor doydu. :) Makara bi adam, iyi biri. Yazık oldu.
KAHRAMAN: Allah ikisinin de belasını versin haysiyetsizler
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title