ENGİN ALTIKULAÇ HABERLERİ

Engin Altıkulaç haber, Engin Altıkulaç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Engin Altıkulaç

Engin Altıkulaç

Doğum Yeri Kastamonu / Türkiye

Engin Altıkulaç Kimdir ?

Engin Altıkulaç, Kastamonu Devrekani'de doğdu. 1994 yılında İstanbul Üniversitesi Veterinerlik Fakültesinden mezun oldu. 1994 yılında Devrekani Veteriner Kliniğinde meslek hayatına başlayan Altıkulaç, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'nda veteriner hekimlik ve Tarım İl Müdürlüğü'nde, ilçe müdürü görevini üstlendi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Engin Altıkulaç - 01.06.2021
Kasmib Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
Kastamonu Mahalli İdareler Birliği (KASMİB) Olağan Meclis Toplantısı Valimiz Sayın Avni Çakır baskanlığında Halk Eğitim Merkezi Salonu'nda gerçekleştirildi. Birlik Encümen Üyelerinin seçimi kapalı zarf usulüyle gerçekleştirdiği seçim sonucunda Birlik Başkanlığına Valimiz Sayın Avni Çakır, Başkan Vekilliğine Kastamonu Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu ve Azdavay Belediye Başkanı Osman Nuri Civelek, Asıl Divan Katipliğine Hanönü Belediye Başkanı Serkan Uçar ve İhsangazi Belediye Başkanı Hayati Sağlık, Yedek Divan Katipliğine ise Salih Turan ve Tekin Süzük seçildi. İkinci maddede ise İhtisas Komisyonlarının seçimi yapıldı. Komisyonda görevli Devrekani Belediye Başkanı Engin Altıkulaç, Taşköprü Belediye Başkanı Abdullah Çatal, Seydiler Belediye Başkanı Mehmet Erdoğan, Araç Belediye Başkanı Satılmış Sarıkaya ve İl Genel Meclis Üyesi Ali Kaya'nın görevlerine devam etmeleri onaylandı.
Engin Altıkulaç - 07.05.2021
Kısıtlama döneminde sokak hayvanlarını görevliler besliyor
Belediye Başkanı Engin Altıkulaç, daha önce vatandaşlar tarafından beslenen sokak hayvanlarının aç kalmaması için belirli noktalara mama bıraktıklarını dile getirerek "Çağrımıza duyarlılık göstererek evlerinden çıkmayan tüm hemşehrilerimize sonsuz teşekkürler.
Engin Altıkulaç - 26.12.2020
Son dakika haberleri... Hindi bandumasından sonra cırık tatlısı, yöresel lezzet olarak tescillendi
"8 ay önce tesciline başladığımız cırık tatlımız coğrafi işaret aldı" 8 ay önce tesciline başvurdukları cırık tatlısının coğrafi işaret aldığını söyleyen Devrekani Belediye Başkanı Engin Altıkulaç, "Coğrafi İşaretli ürünümüz olan cırık tatlısını şu anda yapıyoruz.
Engin Altıkulaç - 25.12.2020
Kastamonu'nun "Cırık tatlısı" coğrafi işaret aldı
Devrekani Belediye Başkanı Engin Altıkulaç, gazetecilere, Belediye olarak cırık tatlısına coğrafi işaret almak için 8 ay önce başvuruda bulunduklarını söyledi.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Engin Altıkulaç Haberleri | Engin Altıkulaç Kimdir - Haberler - Engin Altıkulaç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Engin Altıkulaç kimdir, hayatı ve biyografisi. Bakanlar Soylu ve Kurum, Azdavay ilçesinde incelemelerde bulundu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.9.2021 19:15:58. #1.16#

title