Enerji Bakanı Yıldız'dan Taşdemir Çoban'a Büyük Övgü

Enerji Bakanı Yıldız'dan Taşdemir Çoban'a Büyük Övgü

Enerji Bakanı Yıldız'dan Taşdemir Çoban'a Büyük Övgü
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Enerji Bakanı Taner Yıldız, "Hanak Belediye Başkanı Taşdemir Çoban'ı Türk siyasi hayatına basının huzurunda örnek gösteriyorum." dedi.

Enerji Bakanı Taner Yıldız, " Örnek bir davranışta bulunan Hanak Belediye Başkanı Taşdemir Çoban'ı Türk siyasi hayatına basının huzurunda örnek gösteriyorum" dedi.

Bakan Yıldız, Ardahan'da Ahsen Düğün Sarayında düzenlenen "Ak Parti Ardahan ve İlçe Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı"nda yeniden aday gösterilmeyen, fakat sergilediği davranış nedeniyle Hanak Belediye Başkanı Taşdemir Çoban'dan büyük övgü ile bahsetti.

Taşdemir Çoban'ın Türk siyasi hayatına örnek olacak bir davranışta bulunduğunu ifade eden Bakan Yıldız, kendisiyle ilgili şu ifadelere yer verdi;

"Türk siyasi hayatına örnek olacak bir davranışta bulundu değerli Belediye Başkanımız. Şu veya bu şekilde teşkilatımızın veya Genel merkezimizin uygun gördüğü tercihe ben daha fazla saygılıyım dedi. Hanak belediye Başkanımız sayın Taşdemir Çobanı Türk siyasi hayatına basının huzurunda örnek gösteriyorum. Niçin? Bana iki tane zarf verdi Hanak'ın Maliye Bakanlığından bir destek talebi olduğunu söyledi. Bu çırpınışın, bu uğraşın, bu gayretin nasıl izah edilebilir sayın başkan. Dedi ki ben Hanak'ı, Ardahan'ı ve ülkemi seviyorum ve ondan dolayı ben çırpınıyorum. Demek ki ister Bakan koltuğu olsun, ister Milletvekili koltuğu olsun, ister Belediye başkanlığı koltuğu olsun, ister il başkanlığı, bunların her birisi bizim için geçici. Bizler, bizim sımsıkı sarılacağımız ülkenin birliği ve bütünlüğü, bizim ideallerimiz, bizim gayretlerimiz ve inşallah bu ülkenin ilerlemesi, kendimizden daha çok sevdiğimiz çocuklarımıza, geleceğimize yine daha iyi bir ülke bırakmak adına olan işlemlerdir. Ben fırsat bulduğumda Belediye Bakanımızın bu örnek davranışını Bakanlar kurulunda ve gittiğim her toplantıda inşallah bahsetmeye çalışacağım ve bunu örnek bir davranış olarak da sunmuş olacağım" şeklinde konuştu.

Taşdemir Çoban'ın bu örnek davranışı salondaki partililer tarafından uzun süre alkışlandı. - ARDAHAN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title