Emre Doğru, Genç Liderler Yarışmasında Birinci Oldu - Haberler
Haberi Paylaş

Emre Doğru, Genç Liderler Yarışmasında Birinci Oldu

Bültenler - Haberler | Güncel
Emre Doğru, Genç Liderler Yarışmasında Birinci Oldu

StratejiCo. stratejik danışmanlık şirketinin yönetici ortağı Emre Doğru, Boğaziçi Enerji Kulübü Enerji Sektörünün Genç Liderleri yarışmasında birincilik ödülüne layık görüldü.

9 Aralık'ta yapılan konferansa katılan Emre Doğru, ödülünü Boğaziçi Enerji Kulübü Başkanı Mehmet Öğütçü ve PricewaterhouseCoopers enerji sektörü lideri Murat Çolakoğlu'dan aldı. 10 Aralık günü Boğaziçi Enerji Kulübü tarafından Sait Halim Paşa yalısında düzenlenen özel toplantıya katılan Emre Doğru, aralarında eski enerji bakanı Sn. Taner Yıldız'ın da bulunduğu enerji sektörünün yerli ve yabancı liderlerine bir "Çok Katmanlı Bir Karar Alma Modeli ve Türkiye'nin Tercihleri" konulu bir sunum yaptı ve önümüzdeki dönemde jeopolitik dengeler açısından enerji projelerinde çatışma ya da işbirliğinin oluşma şartlarını değerlendirdi.

Boğaziçi Enerji Kulübü (The Bosphorus Energy Club) Avrasya, Ortadoğu, Körfez ve Güneydoğu Avrupa'da enerji ve jeopolitik dünyasının temel belirleyicilerini bir araya getiren üyelere özel bir toplantıdır. Bölgesel konular ve projelerin üst düzey karar alıcılar tarafından tartışıldığı dar kapsamlı ama etkili bir gayrıresmi diplomasi (Track-II Diplomacy) platformu rolünü üstlenmektedir.

Bültenler - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title