Emre Alkin Haberleri

Emre Alkin haber, Emre Alkin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Emre Alkin - 15.9.2020
TİM ve DAİB, dijital platformda ihracatı konuştu
Toplantıya katılan TİM Ekonomi Danışmanı Prof. Dr. Emre Alkin de Türkiye ve dünya ekonomisinde son durum ve süreçle ilgili olası gelişmeler hakkında bilgi verdi.
Emre Alkin - 17.6.2020
Ambalaj sanayicisinin hedefi 10 milyar dolarlık ihracat
ASD'den yapılan açıklamaya göre, ambalaj sektörü profesyonelleri Ambalaj Sanayicileri Derneği'nin (ASD) düzenlediği Ambalaj Sektörü İçin Pandemi Sonrası Ekonomi ve Psikolojik Dünyamız başlıklı webinarda buluştu. ASD Başkanı Zeki Sarıbekir'in moderatörlüğünde gerçekleştirilen ve 315 kişinin kayıt olduğu etkinliğe ekonomist Prof. Dr. Emre Alkin ile psikolog Prof.
Emre Alkin - 17.6.2020
Ambalajda hedef 10 milyar dolar ihracat
ASD Başkanı Zeki Sarıbekir'in moderatörlüğünde gerçekleştirilen ve 315 kişinin kayıt olduğu etkinliğe Ekonomist Prof. Dr. Emre Alkin ile Psikolog Prof.
Emre Alkin - 20.5.2020
Bilgisayarı olmayan öğrencinin el yazısıyla yazdığı ödevi beğeni topladı
Dersi alan 5 öğrencinin ödevini elle yazdığını ve içlerinden birinin de ödev kapağına üniversite logosunu çizdiğini gören Yakışık, ödev kapağının fotoğrafını, "Ödev olarak verdiğim Emre Alkin hocanın 173 sayfalık kitabını, 14 sayfa özetleyip, bilgisayarı olmadığı için el yazısıyla yazıp, üniversitemizin logosunu da el becerileriyle çizip kapak yapan ve telefonundan tarayıp mail olarak gönderen öğrencimin emeği karşısında eğilirim.
Emre Alkin - 21.4.2020
VERİMDER'den artan enerji tüketimine karşı "tasarruf" vurgusu
Yapılarda Enerji Verimliliği Derneği (VERİMDER) Yönetim Kurulu Başkanı Emre Alkin, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) pandemisi sonrasında cari açığın azaltılması ve daha düşük tutarlı enerji faturaları için ısı yalıtımı ve enerjinin verimli kullanımının eskisinden de önemli hale geleceğini bildirdi.
Emre Alkin - 20.2.2020
"IFS Gelecek Yatırımcıları Buluşmaları 2020"
"Data science"i ilk paraya çeviren Joachim Löw" Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Emre Alkin, şirketlerin dijital dönüşüm sürecinde data bilimin ticarileşmesinin önemine işaret ederek, "data science"i ilk paraya çeviren yöneticinin Almanya'nın Milli Takım Teknik Direktörü Joachim Löw olduğunu anlattı.
Emre Alkin - 21.1.2020
Ekonomist Prof. Alkin, TFF'nin futbol takımlarına getirdiği bütçe kısıtlamasını değerlendirdi
TFF eski Genel Sekreteri Prof. Dr. Emre Alkin, futbol kulüplerine bütçe limiti getirilmesini doğru ancak amacına ulaşılması için mutlaka ve sulandırılmadan uygulanması gereken bir karar olarak nitelendirdi.
Emre Alkin - 10.1.2020
Prof. Dr. Emre Alkin: İşsizlikte kalıcı tek haneyi ancak 2023'te görebiliriz
İşsizlikte yaşanan gerilemenin, ekonomik büyümenin 2019'un son çeyreğinde hızlanmasından kaynaklandığını belirten Altınbaş Üniversitesi Öğr. Üy. Prof. Dr. Emre Alkin, "Kalıcı bir tek haneli işsizlik için 2023 yılını beklemek zorunda kalacağız." diye konuştu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Emre Alkin Haberleri | Emre Alkin Kimdir - Haberler - Emre Alkin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Emre Alkin kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberi... Prof. Dr. Alkin: Faiz kararı piyasanın güvenini pekiştirdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.11.2020 13:02:40. #1.14#
title