Emre Alkin Haberleri

Emre Alkin haber, Emre Alkin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Emre Alkin - 03.09.2021
8. Barış ve Sevgi Buluşmaları, dördüncü gününde de birbirinden önemli isimleri ağırladı
Oldukça yoğun katılımın olduğu söyleşide, gazeteci ve televizyon programcısı Ebru Baki ile ekonomist Prof. Dr. Emre Alkin birbirinden değerli paylaşımlarda bulundu.
Emre Alkin - 19.06.2021
Galatasaray Kulübünün kongresi
Adayların listeleri Başkan adaylarının yönetim kurulu asil ve yedek listeleri şöyle: Metin Öztürk: Asil: Nasuhi Sezgin, Bora İsmail Bahçetepe, Rıza Tevfik Morova, Erol Erkuloğlu, Asena Yılmazkaya Dinçbaylı, İsmail Sarıkaya, Osman Aral, Emre Alkin, Dikran Gülmezgil, Nihat Kırmızı.
Emre Alkin - 18.06.2021
Galatasaray Kulübü başkanını seçecek
Başkan adayları Başkan adaylarının yönetim kurulu asil ve yedek listeleri şöyle: Metin Öztürk: Asil: Nasuhi Sezgin, Bora İsmail Bahçetepe, Rıza Tevfik Morova, Erol Erkuloğlu, Asena Yılmazkaya Dinçbaylı, İsmail Sarıkaya, Osman Aral, Emre Alkin, Dikran Gülmezgil, Nihat Kırmızı.
Emre Alkin - 19.05.2021
TİM Başkanı Gülle: "İhracat inovasyonla, inovasyon gençlerle yükselecek"
35 farklı üniversiteden 79 üniversite öğrencisi ve 34 farklı liseden 65 lise öğrencisi olmak üzere toplam 144 öğrenci, ilk eğitimlerini; İTÜ USTTL Koordinatörü Prof. Dr. Alim Rüstem Aslan tarafından çevrim içi aldı. Programa katılan NASA'da görev yapan Astrofizikçi Dr. Umut Yıldız, insanlığın uzay serüveninde gençlerin yerini ve Prof. Dr. Emre Alkin ise bilgi çağı ekonomisinde gençlerin rolünü anlattı.
Emre Alkin - 12.03.2021
Türkiye Kimya Sektör Şurası
Kimya Sektör Platformu Başkanı ve İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği İKMİB'in 17'nci dönem başkanlığını yürüttüğü Kimya Sektör Platformu (KSP) bünyesinde iki yılda bir yapılan "Türkiye Kimya Sektör Şurası" kapsamında "Pandeminin dünya ve Türkiye kimya sektörüne etkileri ve gelecek beklentileri" oturumu Altınbaş Üniversitesi akademisyeni Prof. Dr. Emre Alkin'in moderatörlüğünde gerçekleştirildi.
Emre Alkin - 04.03.2021
Son dakika haberi: Ekonominin rotası gelecek hafta açıklanacak paketle yeniden çizilecek
"Teşvik, dış ticaret ve vergi mevzuatı değiştirilmeli" AA muhabirine konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan akademisyen, ekonomist ve yazar Prof. Dr. Emre Alkin, dünyada reform kelimesinin ekonomiden ziyade siyasal ve sosyal haklar için kullanıldığını belirterek, "Reformdan kasıt çok ciddi bir model değişikliği yoksa pakettir.
Emre Alkin - 26.02.2021
Metro Türkiye, İş Ortakları Zirvesi'nde tedarikçileriyle bir araya geldi
Akademisyen, ekonomist ve yazar Prof. Dr. Emre Alkin de katılımcılarla ülke ekonomilerinin durumunu, güncel satın alma endeksini, dünyada ve Türkiye'de ticaretteki arz ve tedarik güvenliği ile ilgili bilgileri, küresel ticaret zincirlerinde değişen eğilimleri ve yeni tedarikçilerde aranan özellikleri paylaştı.
Emre Alkin - 24.02.2021
Son dakika ekonomi: "Huawei Türkiye Ekosistem İş Ortakları Zirvesi 2021" etkinliği
Şirket açıklamasına göre, Huawei Türkiye iş ortakları ve bilişim sektörü profesyonellerinin ilgi gösterdiği etkinlik, 400'den fazla kişinin katılımıyla yapıldı. "Birlikte Kazanalım" temasıyla gerçekleştirilen ve yarım gün süren Huawei Türkiye Ekosistem İş Ortakları Zirvesi, Ekonomist ve Yazar Prof. Dr. Emre Alkin'in moderatörlüğünde gerçekleştirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Emre Alkin Haberleri | Emre Alkin Kimdir - Haberler - Emre Alkin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Emre Alkin kimdir, hayatı ve biyografisi. Vakıf üniversitesinden 'sosyal bilimlere' tam destek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.09.2021 14:16:27. #1.13#

title