Bakan Şahin: Çalışmayıp Kahveye Gidene Yardım Yok (2) - Haberler
Haberi Paylaş

Bakan Şahin: Çalışmayıp Kahveye Gidene Yardım Yok (2)

Demirören Haber Ajansı - Ekonomi
Bakan Şahin: Çalışmayıp Kahveye Gidene Yardım Yok (2)

Bakan ŞAHİN.Bakanlar Fatma Şahin ve Zafer Çağlayan Ortadoğu Fuar Merkezi'nde (OFM) bu yıl ikincisi düzenlenen Penye Tekstil ve Konfeksiyon Ürünleri Fuarı'nın (PENTEX) açılışına da katıldı.

Bakan ŞAHİN: ÇALIŞMAYIP KAHVEYE GİDENE YARDIM YOK (2)

'BENİ NİYE KONUŞTURMADINIZ' TEPKİSİ

Bakanlar Fatma Şahin ve Zafer Çağlayan Ortadoğu Fuar Merkezi'nde (OFM) bu yıl ikincisi düzenlenen Penye Tekstil ve Konfeksiyon Ürünleri Fuarı'nın (PENTEX) açılışına da katıldı. Bakanlar kurdele kesmeye hazırlanırken, Penye Konfeksiyon İmalat Hazır Giyim Derneği Başkanı Mehmet Haskaya, fuarı düzenleyen Akkort Fuarcılık'ın Genel Müdürü Hülya Akkaya'ya, "Ayıp ettiniz. Çok ayıp ettiniz. Bana bir söz hakkı vermediniz ki, iki sorunumuzu söyleyeyim" dedi ve uzaklaştı. Olayın şokunu üzerlerinden atan Bakan Şahin ve Çağlayan, Mehmet Haskaya'yı kurdele kesimine davet etti. Elini Haskaya'nın boynuna atan Çağlayan, "Haklısın, gel bak biz iki bakan konuşmayacağız, seni konuşturacağız" diyerek gönlünü aldı.

Dernek Başkanı Haskaya da, "Sayın bakanlarım, biz 3 aydır bu fuar için gündüzümüzü gecemize kattık. Biz derdimizi anlatmak için 2 bakanı nerede bulacağız? Sizden özür dilerim ama mecburdum" dedi. Tartışmanın ardından Bakan Çağlayan, kestiği kurdeleyi Haskaya'nın ceketinin cebine koydu. Bakanlara, engellilerin yaptığı Türk Bayrağı rozeti hediye edildi. Bakanlar da, fuar çıkışında engelliler için konan yardım sandığına para attı. - Gaziantep

Demirören Haber Ajansı / Ekonomi

Fatma Şahin, Çağlayan, Ekonomi, Haberler

title