Haberler

Türkmenistan'da olay düğün! 4 kadınla aynı anda evlendi

Güncelleme:

Türkmenistan'da yaşayan bir adam aynı anda 4 kadınla evlendi. Düğün salonuna hareketli bir müzikle giren damadı, evleneceği 4 eşi peşinden takip ederken olay düğünün görüntüleri sosyal medyada kısa sürede gündem oldu.

Türkmenistan'da gerçekleşen olay izleyenleri hayrete düşürdü. Aynı anda dört kadınla evlenen damat sosyal medyada gündem oldu.

Türkmenistan'da olay düğün! 4 kadınla aynı anda evlendi

SALONA GİRİŞLERİ BİLE BİR OLAY

Düğün salonuna hareketli bir müzikle önden giren damadı, evleneceği dört eşi de arkasından takip etti.

Türkmenistan'da olay düğün! 4 kadınla aynı anda evlendi

NİKAH MEMURU TEK TEK MİKROFON UZATTI

Eğlencelerden sonra nikahlarını kıymak için gelen nikah memuru gelinlere tek tek mikrofon uzatarak nikahlarını kıydı.

Erdem Aksoy
Haberler.com - Dünya

Türkmenistan 3.Sayfa Dünya Haberler

Bakmadan Geçme

Rüyada yeni eve taşınmak, rüyada başka eve taşınmak, rüyada taşındığını görmek ne anlama gelir? Rüyada çamaşır asmak, rüyada çamaşır asmak görmek, rüyada çamaşır asmak toplamak ne anlama gelir? Rüyada çamaşır asmak, rüyada çamaşır asmak görmek, rüyada çamaşır asmak toplamak ne anlama gelir? Rüyada valiz görmek ne anlama gelir? Rüyada valiz hazırlamak, rüyada valiz toplamak, rüyada valiz kaybetmek, rüyada valiz taşımak ne demek? Rüyada tsunami görmek ne anlama gelir? Rüyada tsunami olduğunu görmek, rüyada tsunamiden kurtulmaya çalışmak ne demektir? Rüyada dalgalı tsunami... 22-23 Şubat hava bugün ve yarın nasıl olacak? HAVA DURUMU! İstanbul'da yarın hava nasıl olacak, yağış var mı? Akaryakıt Fiyatları (GÜNCEL): 22-23 Şubat benzine ve motorine indirim veya zam var mı? Güncel akaryakıt fiyatları! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 22 Şubat 2024 Konya su kesintisi listesi! UEFA kura ne zaman, UEFA Avrupa Ligi kurası yarın mı? Galatasaray'ın UEFA Son 16 Turu'ndaki muhtemel rakipleri kimler? ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 22 Şubat 2024 Antalya su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 22 Şubat 2024 Bursa su kesintisi listesi! CHP Edirne Belediye Başkan Adayı neden çekildi, hasta mı? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 22 Şubat 2024 İstanbul su kesintisi listesi! Survivor kim elendi? 22 Şubat Cuma Survivor'da kim elendi?
500

Yorumlar (29)

Tutankamon Hoca:

islam dinine göre notmaldir

51
165
yanıtYanıtla
Mehmet YILMAZ:

İslam dini keyif dini değildir. Birden fazla kadınla evlenebilmenin bile bazı şartları vardır. Bu kişi keyfen 4 kişi ile evlenmiş gibi duryor. Bunu da islama mal edemezler. Yazık.

yanıt171
yanıt22
Yusuf GÜÇLÜ:

Resme bakınca İslami geleneklere göre bir düğün gibi gözükmüyor.

yanıt29
yanıt3
ali taş :

Mantıksızlığın ve Görgüsüzlüğün resmileşmiş hali. Filistinin başına gelenler neden mi? bakın sonuç.??? Bu toplum neyi haketmez ki?????

38
161
yanıtYanıtla
Burhan ŞİŞMAN:

Ne alakası var yaaaa...

yanıt68
yanıt12
Export 86:

Ali mal kardeşim bunun Filistin ile ne alakası var

yanıt79
yanıt4
Demir Acer :

Kadinlarda 4 erkek ile evlensin onlarin başı kelmi.

44
71
yanıtYanıtla
Muhammed Tan:

Farzet ki sen bir kadınsın 4 tane erkekle evlendin çocukların kimden olduğunu nasıl anlarsın... Geri

yanıt66
yanıt21
Demir Acer :

Mesele çocuk değil mesele eşitlik

yanıt14
yanıt41
şevket şensoy:

4ü aynı anda isterse ne yapacaksı??? bide bu sürekli olursa... Gücün, gönlün yetecek mi?

yanıt21
yanıt6
Tüm 29 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title