TikTok yıldızının cinsel ilişki itirafı olay yarattı: Sevgilime, arkadaşlarımla birlikte olması için izin veriyorum - Haberler
Haberi Paylaş

TikTok yıldızının cinsel ilişki itirafı olay yarattı: Sevgilime, arkadaşlarımla birlikte olması için izin veriyorum

Haberler.com - Barış Yahya Çinçin - Dünya
 - Güncelleme:

TikTok'ta geniş bir çevre tarafından tanınan Rachel McIntyre'nin itirafları çok konuşuldu. McIntyre, sevgilisi Josh Duncan'ın arkadaşlarıyla birliktelik yaşamasından mutluluk duyduğunu ifade etti. TikToker Rachel'a bazı takipçilerinden eleştiri geldi.

TikTok, günümüzde en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarının başında gelmeye başladı. TikTok'un popülerleşmesiyle birlikte bu platform için video hazırlayan çok sayıda kişi de geniş bir kitleye hitap etmeye başladı. O isimlerden biri olan 33 yaşındaki Rachel McIntyre'nin itirafları ise olay yarattı.

McIntyre, kendisinden 1 yaş küçük erkek arkadaşı Josh Duncan'ın arkadaşlarıyla ilişkiye girmesine izin verdiğini belirterek, "Elbette ki kıskanıyorum ancak bu durum bir yandan da beni mutlu ediyor. Onu bu şekilde görmeyi seviyorum" ifadelerini kullandı.

TikTok yıldızının cinsel ilişki itirafı olay yarattı: Sevgilime, arkadaşlarımla olması için izin veriyorum

Kendisine yönelik eleştirilere de yanıt veren McIntyre, "Erkek arkadaşımla ilişkimiz, şu an her zamankinden daha güçlü. Hatta aramızdaki bağ daha da sıkılaştı diyebilirim" şeklinde konuştu.

TikTok yıldızının cinsel ilişki itirafı olay yarattı: Sevgilime, arkadaşlarımla olması için izin veriyorum

Rachel'in bu itirafları bazı takipçileri tarafından anormal olarak karşılandı. TikTok kullanıcıları, genç kadının özel hayat sırlarını bu şekilde açığa çıkarmasını yanlış olarak nitelendirdi.

TikTok yıldızının cinsel ilişki itirafı olay yarattı: Sevgilime, arkadaşlarımla olması için izin veriyorum

Cinsel İlişki Tiktok Cinsellik Dünya Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (11)

yıldıray urkan:

Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez sözü ile aynı bugün izin veriyor ki yarın başka erkeklerle münasebet içinde olabilsin

Funda Sahin:

Ruh hastaları, ruh hastaları ile olur, normal olmadıkları için şaşırtıcı değil

lavinia :

nasıl bir mide var sizde cidden anlamıyorum

Tüm 11 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title