Haberi Paylaş

Hayatta kalması bile mucize! 30 metre yükseklikten denize atlayan 16 yaşındaki genç omurgasını kırdı

Dünya Haberleri

İngiltere'de 16 yaşındaki genç kayalıkların tepesine çıkıp 30 metre yükseklikten denize atladı. Tehlikeli bir atlayış yapan gencin suya çakılmasıyla omurga kemiği kırıldı.

İngiltere Galler'de ailesiyle tatilde olan 16 yaşındaki Sam, bir taş ocağının kenarından 30 metre yükseklikten suya atladı. Bunun üzerine Sam, birkaç dakika sonra suda çırpınarak kayalıkların köşesine kendini zor attı. Durumu kıyıdan izleyen annesi Lindsay Wilson, oğlunun başının belada olduğunu fark ederek yüzücülere haber verdi.

Sahil güvenlik helikopteri genci hava yoluyla ambulansa taşıdı. Ardından Sam'in taramadan geçeceği Carmarthen'deki hastaneye nakledildi. Doktorlar, gencin omurilik kemiğinin kırıldığını ve vücut desteğine ihtiyaç duyduğunu belirtti.

Hayatta kalması mucize! 16 yaşındaki bir genç 30 metreden denize atlayarak omurgasını kırdı

Öte yandan doktorlar, gencin ameliyata gerek kalmadan omurgasının iyileşmesi için bir sırt desteği takmak zorunda olduğunu ifade etti.

Hayatta kalması bile mucize! 30 metreden denize atlayan 16 yaşındaki genç omurgasını kırdı

Oğlunun yaraları hakkında yorum yapan Bayan Wilson, "İlk kontrole gittiğinde hala şokta olmalıydı çünkü oğlum doktorlara sırtında herhangi bir ağrı hissetmediğini söyledi. Bu yüzden iyi bir tarama yapılmaması konusunda ısrar etti. Sadece yaranın zamanla kendi kendine iyileşeceğini ve herhangi bir ameliyata ihtiyacı olmayacağını umuyoruz" dedi.

Hayatta kalması bile mucize! 30 metreden denize atlayan 16 yaşındaki genç omurgasını kırdı

Bayan Wilson, "Kendisinin ve Sam'in babasının gece bir şeye ihtiyacı olur diye, onun yatak odasının zemininde uyuyoruz" ifadelerini kullandı.

Haberler.com / Miray Kaya - Dünya

Twitter Dünya Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title