Haberler

Güzel fenomenin tükürüğünü satışa çıkardığı fiyat resmen dudak uçuklattı

Abone Ol

ABD'de ikamet eden sosyal medya fenomeni Victoria Lit'in tükürüğünü yaklaşık 105 bin 148 TL'ye satışa çıkarması büyük şaşkınlığa neden oldu.

Sosyal medyanın yaygınlaşmasının ardından ortaya çıkan fenomenler de ilginç şekilde para kazanmaya devam ediyor. Fotoğraflarını satan fenomenlerin ardından bir fenomenin tükürüğünü ciddi bir rakama satması, duyanları şaşırttı.

Güzel fenomenin tükürüğünü satışa çıkardığı fiyat resmen dudak uçuklattı

TÜKÜRÜĞÜNÜ SATIN ALMAK İSTEDİLER

Sosyal medya fenomeni Victoria Lit, yalnızca yetişkinlere yönelik bir platformdan fotoğraflarını satarak kısa sürede gelirini katlamayı başardı. 25 yaşındaki fenomen isim abonelerinin birbirinden tuhaf isteklerle kendisine geldiğini söyledi. Lit kendisine yapılan en tuhaf isteğin ise tükürüğünü satması olduğunu dile getirdi.

Güzel fenomenin tükürüğünü satışa çıkardığı fiyat resmen dudak uçuklattı

105 BİN 148 TL'YE SATTI

Sosyal medya fenomeni hayranlarının binlerce dolarlık isteklerini yerine getirmenin hayatını tamamen değiştirdiğini söyledi. Lit, "Tükürüğümü satmam için 5 bin sterlin (yaklaşık 105 bin 148 TL) teklif etti. Hayır diyemedim. Başka bir zaman ise spor salonunda terlemiş görüntümün fotoğrafını istedi. Başka bir abonem ise üzerime süt döktüğüm anların videosunu arzu etti. Hiçbirini unutmayacağım. Hepsine minnettarım" dedi.

Kaynak: Haberler.com / Dünya

Sosyal Medya Cinsellik Magazin Dünya Haberler

Bakmadan Geçme

ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 5-6 Aralık Antalya su kesintisi listesi! MasterChef 1. eleme adayları kim oldu? 5 Aralık eleme potasında kimler var? 5 Aralık Masterchef dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Masterchef 2023 Mavi takım mı Kırmızı takım mı kazandı? Masterchef bugün kazananı kim? KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 5-6 Aralık Konya su kesintisi listesi! MasterChef canlı izle! 5 Aralık Salı MasterChef 2023 170.yeni bölüm canlı izle! TV8 MasterChef canlı izle! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 5-6 Aralık Bursa su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 5-6 Aralık İzmir su kesintisi listesi! Aile canlı izle! Show TV Aile 23. bölüm canlı yayın izleme linki var mı? Aile dizisi nereden izlenir? Aile yeni bölümde neler olacak? ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 5-6 Aralık Ankara su kesintisi listesi! İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 5-6 Aralık İstanbul su kesintisi listesi! Üç Kız Kardeş CANLI İZLE! 5 Aralık Üç Kız Kardeş 66 . bölüm CANLI İZLE! Üç Kız Kardeş CANLI İZLE! 5 Aralık Üç Kız Kardeş 66 . bölüm CANLI İZLE! Ali Yerlikaya İBB adayı mı olacak? İddialar hakkında Bakan Yerlikaya'dan açıklama geldi Eyvah Eyvah nerede çekildi? Eyvah Eyvah oyuncuları, konusu ve fragmanı! Eyvah Eyvah ne zaman çekildi? Başak Demirtaş İBB adayı mı olacak? HEDEP İstanbul adayı belli oldu mu?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title