Haberler

Filipinler beşik gibi sallanıyor! 7 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi

Güncelleme:

Dün 7.6 büyüklüğünde depremle sarsılan Filipinler'de 7 şiddetinde bir deprem daha meydana geldi. Yerin yaklaşık 10 kilometre derinliğinde meydana gelen deprem sonrası tsunami uyarısı yapılmadı.

Filipinler'in Mindanao Adası'nın doğu açıklarında 7 büyüklüğünde deprem meydana geldiği bildirildi. Filipinler'de dün akşam saatlerinde de 7.6 büyüklüğünde bir sarsıntı yaşanmış ve depremin ardından tsunami uyarısı da yapılmıştı.

FİLİNPİNLER'DE 7 BÜYÜKLÜĞÜNDE BİR DEPREM DAHA

ABD Jeolojik Araştırmalar Merkezi (USGS), Mindanao Adası'nın doğu açıklarında 7 büyüklüğünde sarsıntı kaydedildiğini duyurdu.

Filipinler beşik gibi sallanıyor! 7 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi

TSUNAMİ UYARISI YAPILMADI

Yerin yaklaşık 10 kilometre derinliğinde meydana gelen depremin ardından tsunami uyarısı yapılmadı.

Filipinler beşik gibi sallanıyor! 7 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi

DÜN 7.6 BÜYÜKLÜĞÜNDE BİR DEPREM YAŞANMIŞTI

Mindanao bölgesi yakınlarında dün 7,6 büyüklüğünde deprem meydana gelmiş, depremin ardından tsunami uyarısı da yapılmıştı. Afet Zararlarını Azaltma Kurumu Başkanı Shieldon Isidoro, depremde bir kişinin hayatını kaybettiğini belirtmişti. Depremin ardından çoğunluğu 5'ten büyük olmak üzere artçı sarsıntılar gerçekleşmişti.

Filipinler beşik gibi sallanıyor! 7 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi

PASİFİK DEPREM KUŞAĞI'NDA YER ALIYORLAR

Dünyada sismik hareketlerin en fazla görüldüğü ülkelerden Filipinler, "Ateş Çemberi" olarak da bilinen Pasifik Deprem Kuşağı'nda yer alıyor.

Erdem Aksoy
Haberler.com - Dünya

Filipinler Deprem Dünya Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

TV8.5 canlı izle! (UEFA AVRUPA LİGİ) TV8.5 CANLI 4K İZLE! 22 Şubat TV8.5 HD kesintisiz donmadan canlı izle linki! Ronaldinho evli mi, Ronaldinho çocuğu var mı? TV 8.5 yayın akışı 22 Şubat 2024! EXXEN canlı maç izle! (SPARTA PRAG-GALATASARAY) EXXEN kesintisiz donmadan canlı yayın! 22 Şubat EXXEN spor canlı izle! Rüyada tuvalet temizlemek ne demek? Rüyada tuvalet temizlediğini görmek ne anlama gelir? Rüyada tuvalet yıkamak nedir? Rüyada yeni eve taşınmak, rüyada başka eve taşınmak, rüyada taşındığını görmek ne anlama gelir? Rüyada çamaşır asmak, rüyada çamaşır asmak görmek, rüyada çamaşır asmak toplamak ne anlama gelir? Rüyada çamaşır asmak, rüyada çamaşır asmak görmek, rüyada çamaşır asmak toplamak ne anlama gelir? Rüyada valiz görmek ne anlama gelir? Rüyada valiz hazırlamak, rüyada valiz toplamak, rüyada valiz kaybetmek, rüyada valiz taşımak ne demek? Rüyada tsunami görmek ne anlama gelir? Rüyada tsunami olduğunu görmek, rüyada tsunamiden kurtulmaya çalışmak ne demektir? Rüyada dalgalı tsunami... 22-23 Şubat hava bugün ve yarın nasıl olacak? HAVA DURUMU! İstanbul'da yarın hava nasıl olacak, yağış var mı? Akaryakıt Fiyatları (GÜNCEL): 22-23 Şubat benzine ve motorine indirim veya zam var mı? Güncel akaryakıt fiyatları! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 22 Şubat 2024 Konya su kesintisi listesi! UEFA kura ne zaman, UEFA Avrupa Ligi kurası yarın mı? Galatasaray'ın UEFA Son 16 Turu'ndaki muhtemel rakipleri kimler?
500

Yorumlar (1)

Ahmet Say:

Tutuklanan olmuşmu bizim çomarlar soruyor da

18
14
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title