67 yıldır banyo yapmayan adamı muayene eden doktorlar, çıkan sonuçla hayrete düştü: Bağışıklık sistemi çok güçlü - Haberler
Haberi Paylaş

67 yıldır banyo yapmayan adamı muayene eden doktorlar, çıkan sonuçla hayrete düştü: Bağışıklık sistemi çok güçlü

Haberler.com - Barış Yahya Çinçin - Dünya
 - Güncelleme:

67 yıl önce, banyo yapmanın kötü şans getireceğine inanması nedeniyle bir daha suya dokunmayan 87 yaşındaki İranlı Amou Hadji, doktor muayenesinden geçti. Doktorlar, adamın sağlıklı ve bağışıklık sisteminin son derece güçlü olduğunu görmelerinin ardından büyük bir şaşkınlık yaşadı.

İran'da yaşayan 87 yaşındaki İranlı Amou Hadji isimli adam, bundan tam 67 yıl önce banyo yapmanın uğursuz olduğunu düşünerek banyo yapmayı bıraktı. O gün bugünden beri bir daha suya dokunmayan Hadji, araçların çarptığı hayvanları yiyerek ve yol kenarlarındaki su birikintilerini içerek hayatta kaldı.

Yaşlı adamın bu durumu, artık köylülerin de dikkatini çekmeye başlamıştı. Köylüler, yol kenarından aldıkları adam için bir kulübe inşa etti. Ardından da doktorlara haber verildi.

Doktorlar, 67 yıldır banyo yapmayan yaşlı adamı muayene ettiklerinde gördüklerine inanamadı; çünkü Amou Hadji tamamen sağlıklı çıktı. Ayrıca Hadji'nin bağışıklık sistemi normal bir insandan bile daha güçlüydü. Doktorlar, adamın bağışıklık sisteminin bu kadar diri kalmasını, vücudundaki parazitlere bağladı.

Hadji'yi muayene eden doktor Prof. Dr. Gholamreza Molavi, karşılaştıkları durum karşısında şaşkın olduklarını ancak raporlarda bir hata olmayacağını dile getirdi. Amou Hadji ise yaptığı açıklamada, "Köylülerin bana gösterdiği saygıdan dolayı memnunum; ancak yolda beni gördüklerinde deli sanarak taş atanlar beni çok üzüyor" dedi.

67 yıldır banyo yapmayan adamı muayene eden doktorlar, çıkan sonuçla hayrete düştü

İran, Dünya, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (21)

İzzet Kemah:

Pis herif.

Seyfettin Keskin:

Peki uğur gelmişim bir sorun hele

Çağatay Şahin:

İyi ne yapak şimdi? Toplumca pis mi gezek?

Tüm 21 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title