2027 yılından geldiğini söyleyip, bir de video paylaştı: Tüm insanlık kıyamette yok olmuş - Haberler
Haberi Paylaş

2027 yılından geldiğini söyleyip, bir de video paylaştı: Tüm insanlık kıyamette yok olmuş

Haberler.com - Haberler | Dünya

TikTok'ta 'unicosobreviviente' adıyla paylaşımlar yapan bir kullanıcı, 2027 yılından geldiğini belirtip, bir de video paylaştı. Unicosobreviviente, sokakların boş olduğunu çünkü tüm insanlığın yok olduğunu söyledi.

Sosyal medya, unicosobreviviente adlı kullanıcının TikTok hesabından paylaştığı videoyu konuşuyor. 6 milyondan fazla görüntülenmeye ulaşan videodaki detaylar tüyler ürpertti. Unicosobreviviente, görüntülerde kimse olmadığını çünkü insanlığın sonunun geldiğini söylüyor.

İspanya'da yaşayan kullanıcı, 2027 yılında dünyada kalan tek kişi olduğunu iddia etti. Kısa sürede milyonlarca izlenmeye ulaşan videoda 'unicosobreviviente' isimli kullanıcı İspanya'nın boş sokaklarını gösterdi ve kıyametin bütün insanlığı yok ettiğini sözlerine ekledi.

'Unicosobreviviente' isimli kullanıcının boş bir sokakta tek başına yürüdüğü görüntüler tüm dünyada dikkatleri çekti. İzleyicilerin büyük bir bölümü iddialarını saçma bulsa da takipçilerinin bir kısmı viral olan videoya inanmayı seçti. Videonun gerçek olduğunu düşünen bazı kullanıcılar zaman yolcusunun güvende olabilmesi için İspanya'yı terk etmesini istedi.

Unicosobreviviente isimli kullanıcı, sosyal medya hesabından 2027 yılına ait videolar paylaşmaya devam ediyor. Unicosobreviviente son olarak dünyanın boş olduğunu kanıtlamak için bir markete giderek, video çekti. Markette kimse olmadığı ancak eşyaların tam düzende olduğu görülüyor.

2027 yılından geldiğini söyleyip, bir de video paylaştı: Tüm insanlık kıyamette yok olmuş

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (31)
ali bey:1 tane maç sonucu söyle inanalım... Mehdiyim diyende hazine göstersin onada inanalım. Çünkü hz. Mehdi nin alametlerinden birisi toprağın altındaki hazineler emrinde olacak ve emriyle gün yüzüne çıkacak. Mehdiyim diyene bunu sorun yeter. Selametle... Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Yusuf Keser:Bu enayiye Bi şey olmamış galiba.. Cevap Yaz 0 3 Yayından Kaldır
Mehmet Faruk Sahin:ELEKTRİK SANTRALİNDE ÇALIŞANLARA BİRŞEY OLMAMIŞ GALİBA SOKAK LAMBALARI YANIYOR :) Cevap Yaz 1 27 Yayından Kaldır
Tüm 31 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title