Doğan Yayın İlkeleri Kuruluna Yeni Üyeler Atandı - Haberler
Haberi Paylaş

Doğan Yayın İlkeleri Kuruluna Yeni Üyeler Atandı

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel
Doğan Yayın İlkeleri Kuruluna Yeni Üyeler Atandı

İSTANBUL, 2012 yılında oluşturulan Doğan Yayın İlkeleri Kuruluna, Ak Parti hükümetlerinde devlet bakanı olarak görev yapmış,akademik çalışmaları ile ilahiyat ve felsefe alanlarında uluslararası saygınlık kazanmış Prof.

İSTANBUL, 2012 yılında oluşturulan Doğan Yayın İlkeleri Kuruluna, Ak Parti hükümetlerinde devlet bakanı olarak görev yapmış,akademik çalışmaları ile ilahiyat ve felsefe alanlarında uluslararası saygınlık kazanmış Prof.Mehmet Aydın, ceza hukukunda ülkemizin önemli otoritelerinden İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekan vekili Prof. Adem Sözüer ve Uluslararası İlişkiler alanında uzman, Kadir Has Üniversitesi öğretim üyesi ve yazar Soli Özel yeni üyeler olarak atanmıştır.

Prof.Nevzat Yalçıntaş'ın vefatı ve Prof.Turgut Tarhanlı ile Prof.Yasemin İnceoğlu'nun ayrılmaları nedeni ile kurulun üç üyeliği boşalmıştı. Kurul Başkan Vekili Büyükelçi Volkan Vural, yaptığı açıklamada Prof.Yalçıntaş, Prof.Tarhanlı ve Prof.İnceoğlu'nun kurul çalışmalarına çok değerli katkılar yapmış olduklarını hatırlatmış,gönüllülük esasına dayanan bu çalışmaları için kendilerine şükran duyduklarını belirtmiş ve yeni atamaların kurul'a güç katacağına inandığını söylemiştir.

Yayın İlkeleri Kurulu'nun önümüzdeki günlerde Doğan Medyası yöneticilerinin de katılımı ile Doğan holding onursal Başkanı Aydın Doğan'ın başkanlığında toplanması öngörülmektedir.

Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title