Dilek canlı yayında anlattı, tüm Türkiye gözyaşları içinde izledi: Ailem beni sattıktan sonra izliyor - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Dilek canlı yayında anlattı, tüm Türkiye gözyaşları içinde izledi: Ailem beni sattıktan sonra izliyor

Haberler.com / Servet Uzun - Haberler | Magazin

Show TV ekranlarında yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'de 17 yaşındaki Dilek Albayrak'ın acı dolu hayatı tüm Türkiye'yi gözyaşına boğdu. 12 yaşından beri ailesi tarafından bütün köye satıldığını söyleyen Dilek'in, "Satıldıktan sonra annem, babam oturup bizi izliyorlar. Kız kardeşime izletiyorlar, ailece hepsi izliyorlar" sözleri kan dondurdu. Bu ifadeleri duyan Yılmaz, adeta şoke oldu.

Ailesi tarafından yıllarca istismar edildiğini iddia ederek Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme programına başvuran Dilek Albayrak'ın anlattıkları tüm Türkiye'nin kanını dondurdu.

17 yaşındaki Dilek ve kocası Bahattin'in stüdyoda anlattıkları herkesi şoke etti. Gaziantep'te doğduğu köyde yıllarca tüm köylüye satıldığını söyleyen Dilek, canlı yayında Didem Arslan Yılmaz'dan yardım istedi. "Küçük kardeşimi de benim gibi kullanıyorlar, tüm ailem işin içinde, beni ve kardeşimi ailemden kurtarın!" dedi.

Dilek canlı yayında anlattı, tüm Türkiye gözyaşları içinde izledi! Annesi, genç kızı bütün köye satmış

Didem Arslan Yılmaz'ın "Seni sattıktan sonra o sırada annen, baban nerede?" sorusuna Dilek, "Annem, babam oturup bizi izliyorlar. Kız kardeşime izletiyorlar, ailece hepsi izliyorlar." yanıtını verdi. Arslan, bu sözlerin ardından donup kaldı. Dilek'in eşi Bahattin ise araya girerek, "Bunlar ne ki. Daha çok şey var. Hepsini anlatacağım, zamanı gelince hepsini anlatacağım" dedi.

Dilek'in kocası Bahattin'in "Kayınvalidem bana aşıktı, kurduğu tuzağı öğrenmek için kayınvalideme aşkımı ilan ettim." ifadelerini kullanmasıyla birlikte stüdyo karıştı. Kayınvalidesi tarafından uyku ilacıyla uyutulan damat, yaşananlarla ilgili kayınvalidesine ateş püskürdü.

Dilek canlı yayında anlattı, tüm Türkiye gözyaşları içinde izledi! Annesi, genç kızı bütün köye satmış

Canlı yayına Dilek'le ilgili telefonlar yağarken isimsiz tanıklar herkesin kanını donduran açıklamalarda bulundu. Tanıklar, annesinin talihsiz genç kızı, "1 kilo patates, inşaat malzemesi ve 1 kilo balık" karşılığında başka erkeklere sattığına şahit olduklarını söyledi.

Dilek canlı yayında anlattı, tüm Türkiye gözyaşları içinde izledi: Ailem beni sattıktan sonra izliyor
Haberler.com - Magazin Haberleri
Servet Uzun
Haberler.com Haberler.com - Magazin Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (18)
Veli SANLI :Hah ülkeyi ayağa kaldıracak yeni bir gündem! Yaw bu sapıklık nedir böyle ya. Nereye gidiyoruz böyle.
Zeynep Nursen:Biz bu ucube hikayeleri izlemek zorunda değiliz
mehmet cengiz:Televizyondaki filmlerle topluma empoze edilen Erkeklerin eşlerini aldatmasına Hovardalık çapkınlık diyerek erkeklerin aldatması yumuşatıldı, Erkektir yapar zihniyeti, şimdilerde kadınların aldatmasını yumuşatmada gayet başarılı ilerliyorlar bunları takip eden bu tür proğramlarda ailenin kutsallığı bitirilerek bazı soysuzların yaptığı namusuzluklar hayvanlıkları kademe kademe normalleştirme yolunda haya utanma namus kavramı ha gayret çoğu gitti azı kaldı, izlenme rekoru kırıyor bu tür proğramlar
500
title