Demet Şener'in eski eşi Cenk Küpeli, voleybolcu Derya Çayırgan ile yakalandı - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Demet Şener'in eski eşi Cenk Küpeli, voleybolcu Derya Çayırgan ile yakalandı

Snob Magazin - Haberler | Magazin

Yeni yılın ilk ayında Demet Şener'den boşanan Cenk Küpeli, Nişantaşı'nda bir kadın arkadaşıyla görüntülenince panik yaptı. Küpeli'nin yanındaki kadının milli voleybolcu Derya Çayırgan olduğu ortaya çıktı. Aşk iddiasının ardından Küpeli'nin Çayırgan'ın menajerliğini yaptığı o esnada da bir görüşmeye gittikleri ileri sürüldü.

Eski manken Demet Şener ve iş insanı Cenk Küpeli, 19 aylık evliliklerini geçen ocak ayında tek celsede sonlandırdı. Boşanma sonrası dost kalacaklarını açıklayan Demet Şener ve Cenk Küpeli'nin geçtiğimiz günlerde yeniden barıştığı iddia edilmişti. Bu iddia konuşulmaya devam ederken Cenk Küpeli, Nişantaşı'nda bir kadınla görüntülendi.

YAKALANINCA PANİKLEDİLER

Araç içerisinde görüntülenen Cenk Küpeli ve gizemli kadın arkadaşı, gazetecileri fark edince aracın camlarını kapatarak oradan uzaklaşmaya çalıştı. Kısa süre sonra Cenk Küpeli'nin yanındaki kadının milli voleybolcu Derya Çayırgan olduğu ortaya çıktı.

Demet Şener'in eski eşi Cenk Küpeli, voleybolcu Derya Çağıran ile yakalandı

CENK KÜPELİ MENAJERLİĞE BAŞLADI

Çift hakkında çıkan aşk dedikodularının ardından Cenk Küpeli'nin milli voleybolcu Derya Çayırgan'ın menajerliğini yaptığı ve birlikte transfer görüşmesine gittikleri ileri sürüldü.

Demet Şener'in eski eşi Cenk Küpeli, voleybolcu Derya Çayırgan ile yakalandıDerya Çayırgan

Demet Şener'in eski eşi Cenk Küpeli, voleybolcu Derya Çayırgan ile yakalandı
Snob Magazin - Magazin Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (1)
HAKAN ARSLANOĞLU:Bunlarınki aşk değil ki manken basketçiye, basketçi sosyetik güzele, küpeli şüpheli sevgili voleybolcuya, voleybolcu futbolcuya, sonunda hepsi mutluluğu evin şoföründe buluyor.
500