Demet Akalın, Vokallik Teklif Ettiği Mehmet Baştürk'le Birbirine Girdi

Demet Akalın, Vokallik Teklif Ettiği Mehmet Baştürk'le Birbirine Girdi

04.12.2018 09:52 | Son Güncelleme: 04.12.2018 09:52

Geçtiğimiz günlerde sokakta söylediği şarkıyla sosyal medyada gündem olan Mehmet Baştürk isimli genç müzisyen, Demet Akalın'ın vokallik teklifini reddedince ortalık karıştı. İkili sosyal medyadan birbirlerine gönderme yaptı.

Sevdiği kıza kendini affettirmek için sokokta söylediği şarkıyla birden sosyal medyanın gündemine oturan genç müzisyen Mehmet Baştürk'ün videosu paylaşım rekorları kırmıştı.

SESİNİ BEĞENDİ, VOKALLİK TEKLİFİNDE BULUNDU

Yıldız Tilbe'nin "Vazgeçtim" şarkısını söyleyen Mehmet Baştürk'ün videosunu fark edenler arasında Demet Akalın da vardı. Demet Akalın, sesini beğendiği Mehmet Baştürk'e vokallik teklifinde bulundu.

VOKALLİK TEKLİFİNİ REDDETTİ

Demet Akalın'ın daveti üzerine sahneye çıkan Mehmet Baştürk, vokallik teklifini reddetti. Teklifi reddedilen Demet Akalın, twitter hesabı üzerinden açtı ağzını yumdu yüzünü.

OĞLUM BİZ İÇİNDE İYİ NİYET KALMIŞ AZ İNSANIZ

Akalın genç müzsiyene, "Oğlum biz içinde iyi niyet kalmış az insan topluluğuyduk niye bizim duygularımızla oynadınız lan! Pr şirketiyle her şey doğalmış gibi gösteriyorsunuz! Biz de gerçeği yaşarken bu sefer gelip bize laf ederler kurgu diye! notuyla gönderme yaptı.

AKALIN'DAN ÖZÜR DİLEDİ

Akalın'ın bu mesajına Mehmet Baştürk'ten yanıt gecikmedi. Baştürk anlattıklarına kurgu diyen Demet Akalın'dan özür dileyerek Instagram hesabından şu mesajı paylaştı;

Demet Akalın, Vokallik Teklif Ettiği Mehmet Baştürk'le Birbirine Girdi
Haber Yorumları (36)
155: Lan çocuk gece 2de bi daha Aksarayda zafer ilkokulunun önünde bagırarak şarkı söyleme ihbar geldi ekip yolladım sana ayrılmış dediler
ECE: kafası iyiymiş herhalde demet akalın teklif etdi diye kimse atlamak zorunda değil
666DEMET: cahil kadin ya hala eğitim alamadi pahali şeyler giyeceğine hava atacağina bi öğretmen tut ayrica çocuk zaten ünlü olmak için sesini duyurmak için böyle salakca bişeye kalkişmiş bariz belli saf insan yer bunu ama sen saf değil şeytansin be demet
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title