Cumhuriyet Parkına Yoğun İlgi

Cumhuriyet Parkına Yoğun İlgi
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yaşam

Odunpazarı Belediyesi tarafından Cumhuriyet'in 95'inci yılını taçlandırmak için yapılan Cumhuriyet Parkı ve Cumhuriyet Anıtı'na vatandaşların yoğun ilgisi devam ediyor.

Odunpazarı Belediyesi tarafından Cumhuriyet'in 95'inci yılını taçlandırmak için yapılan Cumhuriyet Parkı ve Cumhuriyet Anıtı'na vatandaşların yoğun ilgisi devam ediyor. Havaların ısınmasını fırsat bilen vatandaşlar ve çocuklar adeta Cumhuriyet Parkı'na akın etti.

Metin Yurdanur tarafından yapılan Cumhuriyet Anıtı, müzikli - animasyonlu gösteri havuzu, oyun alanları, spor alanı, koşu yolu, oturma alanları, amfi ve çayhanelerin yer aldığı Cumhuriyet Parkı'na Gökmeydan ve Yenidoğan Mahallesi sakinleri yoğun ilgi gösteriyor. Parkta yürüyüş yapan, oturma alanlarında dinlenen, çocuklarını oyun alanlarında oynamaya getiren vatandaşlar, çayhanelerde 1 liraya satılan çay ile de keyif yapıyor. Haftanın her günü ve günün her saatinde dolu olan Cumhuriyet Parkı'nı en çok çocuklar seviyor. Oyun alanlarında oyunlar oynayan, bisiklet yolunda bisiklet süren çocukların mutluluğu gözlerinden okunuyor. Cumhuriyet Parkı'nda keyif dolu saatler geçiren çocuklar, parkı çocuk kahkahaları ile dolduruyor.

Gökmeydan ve Yenidoğan Mahalleleri'nin geçmişte böyle bir parka ve yeşil alana ihtiyacı olduğunu söyleyen mahalle sakinleri, kendileri için bu ihtiyaca cevap veren ve bir park yapan Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt'a teşekkür etti. - ESKİŞEHİR

Cumhuriyet Parkına Yoğun İlgi
Cumhuriyet Parkına Yoğun İlgi
Cumhuriyet Parkına Yoğun İlgi

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title