Çukur Dizisinin Oyuncusu Ahmet Tansu Taşanlar Taksici Saldırısına Uğradı - Haberler
Haberi Paylaş

Çukur Dizisinin Oyuncusu Ahmet Tansu Taşanlar Taksici Saldırısına Uğradı

Haberler.com - Haberler | Güncel

Çukur dizisinin başarılı oyuncusu Ahmet Tansu Taşanlar İstanbul trafiğinde taksici saldırısına uğradı. Ünlü oyuncu olayı sosyal medya hesabından paylaştı.

Çukur dizisinin başarılı oyuncusu Ahmet Tansu Taşanlar, Twitter üzerinden yayınladığı mesajda taksici saldırısına uğradığını belirtti.

YİNE TAKSİ FACİASI

Ünlü oyuncu yine taksi faciası notuyla paylaştığı fotoğrafın altına, "Yenisahra havataşın önünde park halinde olduğu yer durağı olmadığı gibi park yasak! onun aracına binmek yerine başka araca bindik diye hem şoföre hem bize saldırdı, ana avrat küfür.saat 17.00 plaka 34 TJB 18 @ibbBeyazmasa sadece UYARACAKSANIZ zahmet etmeyin!" ifadelerini kullandı. Ünlü oyuncunun paylaştığı fotoğrafta taksicinin uygunsuz bir şekilde el hareketi yaptığı dikkatlerden kaçmadı.

Çukur Dizisinin Oyuncu Ahmet Tansu Taşanlar'a Taksici Saldırdı

AHMET TANSU TAŞLANLAR KİMDİR?

Oyucu Ahmet Tansu Taşanlar 1984 Ankara doğumludur. Tiyatro ile 1996 yılında tanışan Ahmet Tansu Taşanlar, ilk olarak Osmangazi Kültür Merkezi bünyesinde Tiyatro'ya başlamıştır. Ardından yüksek öğrenimini de bu alanda tamamlamaya karar veren Ahmet Tansu Taşanlar, Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Ana Sanat Dalı bölümünden mezun olmuştur.

Çukur Dizisinin Oyuncu Ahmet Tansu Taşanlar'a Taksici Saldırdı

Kariyerinde birçok Tiyatro oyununda rol alan Ahmet Tansu Taşanlar'ın ilk TV projesi ise 2008 yılında oynadığı Küçük Kadınlar dizisi olmuştur.

Dizi oyunculuğuna ilk olarak Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan Küçük Kadınlar dizisi ile adım atan Ahmet Tansu Taşanlar bu dizide Hande Soral, Kıvanç Kasabalı, Fulya Zenginer gibi oyuncularla birlikte rol almış ve Ceyhun karakterini canlandırmıştır.

Küçük Kadınlar dizisinin ardından Bir Bulut Olsam, Yalancı Bahar, İzmir Çetesi gibi dizilerde oynayan Ahmet Tansu Taşanlar, 2014 yılında Engin Akyürek ile Tuba Büyüküstün gibi oyuncularla birlikte rol aldığı Kara Para Aşk dizisindeki Arda Çakır karakteri ile dikkat çekmiştir.

Çukur Dizisinin Oyuncu Ahmet Tansu Taşanlar'a Taksici Saldırdı

Bu dizinin final yapmasının ardından yine ATV ekranlarında yayınlanan Analar ve Anneler dizisinde rol alan Ahmet Tansu Taşanlar, bu dizinin de beklenenden erken final yapmasının ardından kısa bir süre ekranlara ara vermiştir.

Kanal D'de yayınlanmaya başlayan ve Emre Kınay, Haluk Bilginer, Zeynep Çamcı, Ushan Çakır gibi güçlü oyuncu kadrosu ile ses getiren yapımlardan biri olan Kara Yazı dizisi kadrosuna dahil olan Ahmet Tansu Taşanlar, bu dizide Kadir rolü ile izleyici karşısına çıkmıştır.

Çukur Dizisinin Oyuncu Ahmet Tansu Taşanlar'a Taksici Saldırdı

Çukur Dizisinin Oyuncusu Ahmet Tansu Taşanlar Taksici Saldırısına Uğradı

Çukur Dizisinin Oyuncusu Ahmet Tansu Taşanlar Taksici Saldırısına Uğradı
Haberler.com - Son Dakika Haberleri
Yorumlar (14)
Bilim Adamı:bu artis müsveddelerini birileri artık hizaya getirsin yahu,gençligimizin ahlakını dejenere eden bunlardır,toplumun ahlakını kültürünü yozlaştıran bunlar sibiryaya acilen sürülmelidir.
ali çakmak:kral adamsın ahmet kardeşim
DEDEKTIV:bu oyunlari taksicilere hep über hazirliyor über dünyada komisyon olarak senede 14 milyar dolar kazaniyor bu tuzaklarla türkiye, ye uber , i getirmek istiyor
500
title