Çtso'dan Yırtar'a Hayırlı Olsun Ziyareti - Haberler
Haberi Paylaş

Çtso'dan Yırtar'a Hayırlı Olsun Ziyareti

Çtso'dan Yırtar'a Hayırlı Olsun Ziyareti
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva ve beraberindeki heyet Tekirdağ’ın Kapaklı İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Kadir Yırtar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva ve beraberindeki heyet Tekirdağ'ın Kapaklı İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Kadir Yırtar'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

ÇTSO Yönetim Kurulu Üyeleri Sinan Sifil, Metin Taşdelen, Mustafa Seçkin ve Meclis Üyeleri Rahmi Yılmaz, Asım Yavuz Arslan, Mehmet Aksoy ve Mehmet Danyeli de Kapaklı Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Kadir Yırtar'a yaptığı ziyarette Süleyman Kozuva'ya eşlik etti. Ziyaret esnasında açıklama yapan ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva, "ÇTSO Yönetimi olarak yeni görevinizde başarılar dilemek adına sizleri ziyaret ettik. Emniyet Teşkilatı, tüm ülkede vatandaşın huzuru için gece gündüz demeden çalışıyor. Bu nedenle sizler çok kutsal bir görevi icra ediyorsunuz. Yeni görevinizde inşallah başta siz ve aileniz olmak üzere Kapaklı için hayırlı olur" diye konuştu.

ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva'nın konuşmasının ardından Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Kapaklı İlçe Emniyet Müdürü Kadir Yırtar, "Ziyaretiniz için teşekkür ediyorum. Sizleri yanımızda görmek, bizlere hem memnuniyet hem de gurur veriyor. Vatandaşımızın huzur ve refahı bizim için en önemli konudur. Biz de halkımıza hizmet için buradayız" açıklamalarında bulundu. - TEKİRDAĞ

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Süleyman Kozuva, Çerkezköy, Tekirdağ, Kapaklı, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title