COŞKUN ARAL HABERLERİ

Coşkun Aral haber, Coşkun Aral son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Coşkun Aral

Coşkun Aral

Doğum Yeri Siirt / Türkiye
Doğum Tarihi 1.5.1956

Coşkun Aral Kimdir ?

Coşkun Aral 1 Mayıs 1956, Siirt doğumlu, uluslararası savaş fotoğrafçısı, gezgin, macera insanı, belgesel yapımcısı. 1974 yılında Basın fotoğrafçılığına başlamıştır. Günaydın ve Gün gazetelerinde çalışmıştır ve kısa sürede kendine has üslubu ile dikkatleri üzerine çekmiştir.
Biyografinin devamı için tıklayın
Coşkun Aral - 23.06.2021
Kent'te Sanat Söyleşileri şehre neşesini yeniden kazandırıyor
Yazar Gülşah Elikbank'ın moderatörlüğünde bu haftaki söyleşinin konukları; Gazeteci, Belgesel Yapımcısı Coşkun Aral ile Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı Emre Yılmaz olacak.
Coşkun Aral - 21.06.2021
Siirt 1. Ulusal Foto Safari Düzenlenen Ödül Töreni ile Sona Erdi
Gazeteci, gezgin ve belgesel yapımcısı Hemşerimiz Coşkun Aral'da yaptığı konuşmada; Siirt'in binlerce yıllık tarihi ve tarihin bize aktardığı bütün değerleri ile üzerindeki insan sevgisinin adeta bir nakış gibi işlediği bütün yerel kültürü görme fırsatı bulduklarını belirterek, Siirt'te yapılan kazılarda çıkarılan buluntuların da Batman Müzesinde sergilendiğini belirtti.
Coşkun Aral - 30.05.2021
"Beykoz Belediyesi 3. Fotoğraf Yarışması" başlıyor
"Serbest", "Foto Öykü" ve "Kurgu" kategorilerinde yollanacak fotoğraflar Coşkun Aral'ın yanı sıra, İsmail Küçük, İzzet Keribar, Leyla Emektar, Murat Gür, Mustafa Yılmaz, Nazan Tuna, Merih Akoğul ve Süleyman Gündüz'den oluşan seçici kurul tarafından değerlendirilecek.
Coşkun Aral - 06.05.2021
Ağrı'nın tarihi ve doğal güzellikleri fotoğraf kareleriyle tanıtılacak
Aralarında fotoğraf sanatçıları Coşkun Aral, Ali İhsan Öztürk ve Mustafa Seven'in de bulunduğu 9 kişilik jüri üyesi, fotoğrafları değerlendirip dereceye girenleri belirleyecek.
Coşkun Aral - 03.03.2021
Anadolu'nun 4 Mevsimi Fotoğraf Yarışması'na başvurular başladı
Yarışmanın jürisinde ise fotoğraf sanatçısı Coşkun Aral, küratör Merih Akoğul, Prof.
Coşkun Aral - 23.01.2021
Fatih Belediyesi 1. Fotoğraf Yarışması ödülleri sahiplerini buldu
Yarışmanın jürisinde Prof. Dr. Özer Kanburoğlu, Coşkun Aral, İzzet Keribar, Leyla Emektar, İhsan İlze, İsmail Küçük, Murat Gür, Mustafa Yılmaz, Abdullah Kargılı ve Hasan Özdemir yer aldı.
Coşkun Aral - 24.12.2020
"Beykoz Belediyesi 2. Fotoğraf Yarışması" sonuçlandı
Yarışmaya gönderilen fotoğraflar, Coşkun Aral, İsmail Küçük, İzzet Keribar, Leyla Emektar, Murat Gür, Mustafa Yılmaz, Nazan Tuna, Süleyman Gündüz'den oluşan seçici kurul tarafından değerlendirildi.
Coşkun Aral - 27.11.2020
19. Devlet Fotoğraf Yarışması sonuçlandı
Ödüle layık görülen eserlerin değerlendirmesini yapan Seçici Kurul'da fotoğraf sanatçıları Coşkun Aral, Reha Bilir, Celal Gezici ile Prof.
Coşkun Aral - 02.11.2020
8. Kayseri Altın Çınar Film Festivali'nde ödüller sahiplerini buldu
Coşkun Aral'ın başkanlığını üstlendiği Meryem Yavuz, Prof.
Coşkun Aral - 31.10.2020
Galata Kulesi'nde "Vakıf Medeniyeti" fotoğraf sergisi açıldı
"Bu topraklardan çıkmış insanların attığı imzalar var" Jüri başkanı Coşkun Aral, yarışmanın önceki kuşakların bıraktığı mesajları içeren eserleri tanımak, bilmek, öğrenmek ve korumak amacıyla çocuklara, gençlere ve yetişkinlere yönelik düzenlendiğini kaydetti.
Coşkun Aral - 21.10.2020
Oppo'nun sponsor olduğu 212 Photography Istanbul sona erdi
212 Photography Istanbul'da Coşkun Aral, Sefa Yamak ve Umut Eker, ziyaretçiler ile düzenlenen atölyelerde bir araya geldi.
Coşkun Aral - 17.10.2020
"PhotoMaraton", 14 Kasım'da fotoğraf tutkunlarını bir araya getirecek
Coşkun Aral başkanlığındaki Fotoğraf Organizasyonları Derneği (FOTON) tarafından bu yıl 3.
Coşkun Aral - 14.10.2020
Fatih Belediyesi 1. Fotoğraf Yarışması için başvurular sürüyor
Değerlendirmeyi Prof. Dr. Özer Kanburoğlu, Coşkun Aral, İzzet Keribar, Leyla Emektar, İhsan İlze, İsmail Küçük, Murat Gür ve Mustafa Yılmaz'dan oluşan jüri yapacak.
Coşkun Aral - 29.09.2020
OPPO, 212 Photography Istanbul'a sponsor oldu
Başarılarıyla dünya çapında tanınan Coşkun Aral, 11 Ekim saat 11.
Coşkun Aral - 21.08.2020
Zeytinburnu 10. Fotoğraf Yarışması başvuruları başladı
Coşkun Aral'ın seçici kurulda yer alacağı jüride, Mustafa Yılmaz, Murat Gür, Nazan Tuna ve Süleyman Gündüz'ün de arasında bulunduğu usta fotoğraf sanatçıları yer alırken, TFSF Temsilciliğini de fotoğraf sanatçısı İbrahim Göksungur yapacak.
Coşkun Aral - 13.08.2020
"Beykoz Belediyesi 2. Fotoğraf Yarışması" başlıyor
"Serbest" ve "Foto Öykü" kategorilerinde yollanacak fotoğraflar Coşkun Aral'ın yanı sıra, İsmail Küçük, İzzet Keribar, Leyla Emektar, Murat Gür, Mustafa Yılmaz, Nazan Tuna ve Süleyman Gündüz'den oluşan seçici kurul tarafından değerlendirilecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Coşkun Aral Haberleri | Coşkun Aral Kimdir - Haberler - Coşkun Aral haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Coşkun Aral kimdir, hayatı ve biyografisi. Türkiye'yi en iyi fotoğraflayan gezginlere ödüllü fotoğraf yarışması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.9.2021 19:19:29. #1.15#

title