Cinsel Organını Gösteren Kerimcan Durmaz'ın İfadesinde Dikkat Çeken Arkadaş Detayı - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Cinsel Organını Gösteren Kerimcan Durmaz'ın İfadesinde Dikkat Çeken Arkadaş Detayı

Haberler.com - Magazin
 - Güncelleme:

Uçak tuvaletindeki müstehcen görüntüsünü Intagram hesabından paylaşan ve hakkında suç duyurusunda bulunulan fenomen Kerimcan Durmaz, geçtiğimiz gün ifade verdi. Gazeteci Ali Eyüboğlu, Kerimcan'ın ifadesindeki arkadaş detayına dikkat çekerek köşesinde yazdı.

Sosyal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz, geçtiğimiz günlerde uçak tuvaletinde cinsel organını gösterdiği videoyu Instagram hesabından yayınladı. Kerimcan'ın kısa süre içinde sildiği görüntüler tepki çekti ve hakkında suç duyurusunda bulunuldu. Gazeteci Ali Eyüboğlu, geçtiğimiz gün ifade veren Kerimcan Durmaz'ın ifadesindeki bir detaya dikkat çekerek bir köşe yazısı yazdı.

İşte Eyüboğlu'nun bugünkü yazısındaki o bölüm:

"Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz, uçağın tuvaletinde çekip Instagram'da paylaştığı müstehcen video için İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği'nde ifade verdi. Hakkındaki suç duyuruları nedeniyle İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın "Çocuğun cinsel istismarı", "Genel ahlaka karşı hayasızca hareketler" ve "Genel ahlaka karşı müstehcenlik" suçlarından soruşturma açtığı Durmaz'ın medyaya yansıyan ifadesi şöyle:

'Yurt dışındaydım, o videoyu sosyal medya hesabından bir arkadaşıma atacaktım. Yanlışlıkla videoyu Instagram hesabımın hikaye bölümünde paylaştım. Uçakta telefonu kapatmak zorunda kaldığım için durumun farkına varamadım. Uçaktan indikten sonra gelen mesajlar üzerine hatamı fark edip, sildim ama geç kalmıştım.'

Cinsel Organını Gösteren Kerimcan Durmaz'ın İfadesinde Dikkat Çeken Arkadaş Detayı

Video sosyal medyada infial yaratınca nasıl savunmuştu kendini Durmaz? Farklı hesaplardan kendisine gönderilen uygunsuz videolardan birini avukatına göndermek isterken yanlışlıkla paylaştığını, videoyu gönderene dava açacağını söylemişti "Ablan star bebeğim"...

Cinsel Organını Gösteren Kerimcan Durmaz'ın İfadesinde Dikkat Çeken Arkadaş Detayı

Videoyu izleyenler, kolundaki bileklik ve tuvalet aynasına yansıyan görüntüden Durmaz'ı teşhis edince de hatasını itiraf edip, özür dilemişti.

Cinsel Organını Gösteren Kerimcan Durmaz'ın İfadesinde Dikkat Çeken Arkadaş Detayı

İfadesini okuyunca 'avukat'ın yerini 'arkadaş' veya 'arkadaş grubu'nun alması dikkatimi çekti. Durmaz'ın, böylesine müstehcen videoları paylaştığı bir arkadaşı veya arkadaş grubu gerçekten var mı? Aralarında daha önce böyle paylaşımlar oldu mu? Yoksa Durmaz, olayı bilinçli olarak yapılan paylaşımdan 'story kazası'na sokup, suç ve cezayı hafifletmek için yeni bir 'hikaye' mi uydurdu?"

Haberler.com - Magazin

Kerimcan Durmaz, Ali Eyüboğlu, Müstehcen, Uçak, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (64)

Meto:

Bunları sakat bırakana kadar döveceksin. Adamlar bu şekilde dünyaları kazanıyor bizim millet yüzünden ah benim eşşek halkım derslerini vermedikçe alkışladıkça bunları daha çok vah çekersin

E E:

Cinsel organını gösterdi diyorsunuz. Mastürbasyon yaparken ki video o. Onu bile yazamiyorsunuz. Ayrica hic de umurumuzda değil, haber yapıp duran sizlersiniz. Instagrami acinca binlerce cinsel içerikli video var. Elemanın hesabı şahsi sonuçta takip etme olur biter ne saçmalık.

BÜKÜCÜ:

Güzel günler görecez diye diye Kerimcan Durmazınkini de gördük.

Tüm 64 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title