Cinnet getirip iki kızını öldüren adam, cinayetleri yasak aşkı ortaya çıkınca işledi

Cinnet getirip iki kızını öldüren adam, cinayetleri yasak aşkı ortaya çıkınca işledi

İhlas Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

Adana'da cinnet getiren bir şahıs, pompalı tüfekle iki kızını öldürüp eşini yaraladıktan sonra intihar etti. Şahsın, yasak aşk yaşadığı kadın yüzünden ailesiyle tartışmasının ardından olayı gerçekleştirdiği öğrenildi.

Adana'nın Kozan ilçesinde iki kızını öldürüp eşini yaraladıktan sonra intihar eden adamın olayı yasak aşk yaşadığı kadın yüzünden ailesiyle tartışması sonrası gerçekleştirdiği ortaya çıktı.

EŞİNİ VE İKİ KIZINI VURDUKTAN SONRA İNTİHAR ETTİ

Kozan ilçesinde dönercilik yapan bir kişi, eşini ve iki kızını vurduktan sonra intihar etti. İddialara göre, Ağlıboğaz Mahallesi Evşen Sokakta yaşayan ve dönercilik yapan Fatih Cengiz, saat 17.00 sularında evine geldikten sonra eskiden kiracısı olan ve dükkana gelen H.Ç. ile tartıştı. Tartışmanın ardından evine gelen baba, eşi ve çocukları ile yasak aşk yaşadığı H.Ç yüzünden tartışmaya başladı. Olayın büyümesi üzerine cinnet getiren baba, kızı Kader Cengiz (21), Hüsne Cengiz (19)'i ve eşi Zahide Cengiz'i silahla vurdu. Olay yerine gelen çok sayıda polis ve sağlık ekibi anneyi yaralı olarak Kozan devlet hastanesine ardından Adana Şehir hastanesine kaldırırken kızları Kader Cengiz ve Hüsne Cengiz evin önünde can verdi. Evde bulunan Oğlu Emre Cengiz kaçarken, ve kız kardeşi Nesrin Cengiz komşulara sığındı. Babanın hayatını kaybetmesi üzerine küçük kız gelen sağlık ekipleri ile birlikte hastaneye annesinin yanına gitti. Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma sürüyor.

CİNNETİN ARDINDAN YASAK AŞK ÇIKTI

Eşini yaralayıp iki kızını öldüren adamın olayı yasak aşk yaşadığı kadın yüzünden ailesiyle tartışması sonrası gerçekleştirdiği öğrenildi.

"KENDİ HALİNDE GÜLEÇ YÜZLÜ BİR AİLE"

Öte yandan, Kozan Ağlıboğaz Mahallesi Muhtarı Cengiz Büyüköztürk ailenin kendi halinde güleç yüzlü ve efendi bir aile olarak tanıdıklarını çevreden sevildiklerini kaydetti.

Cinnet getirip iki kızını öldüren adam, cinayetleri yasak aşkı ortaya çıkınca işledi

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları (54)
POLAT: yorumlara bak herkes melek olmuş malesef herkesin başında geçiyor ben dahil yüzde 90 yasak aşk yaşamışızdır
KENAN: Rabbimiz bu dünyayı imtihan dünyası yapmıştır. İyi ve kötü ameller bu dünyada işlenir. Bunların karşılığı da öbür dünya olan ahirette verilir. Nefsine ve şeytana uyanlar acı azap görecekler. Sabreden ve güzel işler işeyenler de ebedi mutluluğa kavuşacaklardır. . Dünya hayatı Kuranda belirtildiği gibi aldatıcı menfaattan başka bir şey değildir. Asıl mutluluk ve başarı ahireti kazanmaktır belirtilmiştir.
BİRSEN: sana evlat veren emek veren kadını öldürmek neden yasak aşk yüzünden hanımlaaar yeter doymadınızmı ya bırakın şu evli erkekleri bırakmıyorsanız diğer kadının hayatını karatmasına müsade etmeyeceksin şimdi yasak aşkı mutlumusun bu şekil uyarmı sana
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title