Chp, Şahinbey İlçesinde Parti Temsilcilikleri Açtı - Haberler
Haberi Paylaş

Chp, Şahinbey İlçesinde Parti Temsilcilikleri Açtı

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
Chp, Şahinbey İlçesinde Parti Temsilcilikleri Açtı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şahinbey İlçe Başkanlığı tarafından Karataş bölgesinde 12 mahalleyi kapsayan parti temsilciliği açıldı.12 mahallenin çalışmalarını içeren temsilciliğin açılışına ilgi yoğun oldu.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şahinbey İlçe Başkanlığı tarafından Karataş bölgesinde 12 mahalleyi kapsayan parti temsilciliği açıldı.

CHP Şahinbey'de örgütün daha etkin çalışması daha yakın siyaset için önemli bir adım atıldığı belirtilirken,

12 mahallenin çalışmalarını içeren temsilciliğin açılışına ilgi yoğun oldu.

Açılışa Genel Başkan Yardımcısı Perihan Sarı, Gaziantep İl Başkanı Mehmet Gökdağ, Adıyaman CHP İl Başkanı Bilal Doğan, Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Atar, CHP Şahinbey İlçe Başkanı İbrahim Halil Özdemir ile il ve ilçe yöneticilerinin yanı sıra çok sayıda partili katıldı.

CHP Şahinbey İlçe Başkanı İbrahim Halil Özdemir, açılan temsilciliğin göreve geldikleri gün siyaseti sokağa taşıyacakları söyleminin önemli halkalarından biri olduğunu söyledi.

Özdemir, daha etkin bir siyaset anlayışıyla hareket ettiklerini belirterek, "binalara hapsolmak yerine sokakta siyaset üretmenin düsturlarıdır. CHP'yi daha iyi anlatmanın çalışmalarını yapıyoruz. CHP,

Türkiye'nin kurtuluşudur. 8 Nisan'da göreve geldiğimizde, siyaseti sokağa taşıyacağımızı, artık parti binasından dışarı çıkıp mahalle mahalle, sokak sokak, ev ev dolaşıp partimizin tüzüğünü, programını ve iktidarımızda yapacağımız çalışmaları halkımıza anlatacağız demiştik. İktidar olmak için var gücümüzle çalışıp önce yerel seçimleri ardından genel seçimleri kazanıp bu ülkeye demokrasi kültürünü yerleştireceğiz. Bizim iktidarımızda hiçbir çocuk yatağa aç girmeyecek, sosyal devlet olgusu tam anlamıyla işleyecek, AKP'nin

sadaka kültürünü ortadan kaldıracağız" dedi.

Şahinbey'i dört ana bölgeye ayırdıklarını ve bu dört bölgede temsilcilikler açacaklarını söyleyen Özdemir, "Karataş'ta açtığımız temsilcilik bir ilk olmuştur. Diğer üç bölgenin temsilciliklerini de bir an evvel açacağız" diye konuştu.

Açılan temsilciliklerin sadece seçim dönemi için açılmadığını ifade eden Özdemir, siyasetin artık sokakta yapılacağını, iktidar hedeflerini ancak ve ancak sokak siyaseti ile yakalayacaklarını sözlerine ekledi. - GAZİANTEP

Chp, Şahinbey İlçesinde Parti Temsilcilikleri Açtı

Chp, Şahinbey İlçesinde Parti Temsilcilikleri Açtı

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Haberi Kaydet
500
title