Çarşamba Ev Hanımları Derneği Açıldı

Çarşamba Ev Hanımları Derneği Açıldı

Çarşambalı ev hanımları tarafından kurulan Çarşamba Ev Hanımları Derneği'nin açılışı yapıldı.

Çarşamba Ev Hanımları Derneği Açıldı

Çarşambalı ev hanımları tarafından kurulan Çarşamba Ev Hanımları Derneği'nin açılışı yapıldı.

Açılışa katılan Çarşamba Kaymakamı Caner Yıldız, ev hanımlarının bir araya gelerek çok güzel bir işe imza attıklarını söyledi.

Yıldız, "Ev hanımlarımız bizi dernek açılışına davet etmek için ziyarete geldiklerinde yapacakları projelerle ev ekonomisine destek olacaklarını dile getirmişlerdi. Bizler de Çarşamba Kaymakamlığı, Çarşamba Belediyesi ve Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası olarak projeler üreterek ev hanımlarımıza destek olacağız. Ben bu vesile ile derneğimizin Çarşamba'ya hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.

Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar da örgütlenmenin ve sivil toplum kuruluşlarının bir ülkenin gelişmişliğini gösterdiğini dile getirerek derneğin Çarşamba'ya ve ev hanımlarına hayırlı olmasını diledi.

Dernek Kurucu Başkanı Saliha Şen, ev hanımlarını bir çatı altında örgütleyerek yapacakları projelerle ev hanımlarının ev ekonomisine destek olmalarını sağlayacaklarını belirtti.

Şen, "Bunun yanı sıra sosyal projelerle ev hanımlarımızın sosyalleşmelerine de yardımcı olacağız" dedi.

Kurdelesi Dernek Kurucu Başkanı Saliha Şen, Çarşamba Kaymakamı Caner Yıldız ve Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar'ın kestiği açılışa Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Yılmaz, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Mehmet Köse, CHP Çarşamba İlçe Başkanı Sinan Yaşar, MHP İlçe Başkanı Baki Demirtaş ve çok sayıda vatandaş katıldı. - SAMSUN