Pes peşe canlı yayın kazaları yaşayan Esra Erol sessizliğini bozdu: Şokunu yaşıyorum - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Pes peşe canlı yayın kazaları yaşayan Esra Erol sessizliğini bozdu: Şokunu yaşıyorum

ATV ekranlarında yayınlanan programda bir konuğunun koronavirüse yakalandığını öğrenen sonra da bir konuğu canlı yayında küfür eden Esra Erol, telefonla bağlandığı programda üst üste başına gelen talihsizlikler için "Bu olayların şokunu yaşıyorum" dedi.

Ünlü sunucu Esra Erol, uzun yıllardır ATV ekranlarında program yapıyor. Koronavirüs salgınına karşı gerekli önlemleri alarak çekimlere devam eden Erol'un programına katılan bir kadın, koronavirüse yakalandığını söyledi. Canlı yayında şoke olan Esra Erol, bir de erkek konuğunun yayından çıkarken küfür etmesiyle gündeme geldi.

Gazeteci Ali Eyüboğlu ve İlkay Buharalı'nın YouTube kanalında yayınlanan programına telefonla bağlanan Esra Erol, peş peşe yaşadığı talihsizlik için şunları söyledi: "Ben yayına tek başıma aldığım kararla devam etmiyorum. Bu kanalın aldığı karar... Biz bu yayınları sürdürürken bazı bilgiler doğrultusunda yayına devam ediyoruz. Bu şartlar altında denetim mekanizması oluşmuş durumda... Bu hanımefendi İstanbul konuklarındandı; ateşi ölçüldü. Yayın öncesi sorulan sorulara 'Hayır koronavirüslü tanıdığım yok' diyor. Yayına çıktığında ben sadece 'koronayım'ı duydum. Ben zaten onun şokunu yaşıyorum, o kadar şey oldu; geldi güvenlikten geçti. Allah'ım yayılmış mıdır? Kaç kişiye bulaşmıştır? Bunu düşünüyorum. "

Yayının en önündeki insan olduğum için tüm duyguları aynı anda yaşıyorum. Tabii sonra 'iyileştim' dedi ama kimse orayı duymadı. Süreç bu şekilde gelişti. Sonra test ne zaman yapılmış filan öğrendik ve bir oh çektik. Şunu biliyorum sadece hepimiz bir gün korona olacağız ve hafif semptomlarla geçirip atlatacağız. Ben çıkan haberleri çok şahsıma almadım. Sosyal medyadaki yorumlara her insan maruz kalabilir. Kendi görüntülerime, o anki bakışıma çok güldüm. Böyle bir olay yaşadım yani..."

Canlı yayında koronavirüslü konuğu olan hem de küfür şoku yaşayan Esra Erol sessizliğini bozdu: Onun şokunu yaşıyorum

Geçtiğimiz gün yayınlanan bölümde kamera açısından çıkan bir erkek konuk, programdan ayrılırken bir küfür etti. Canlı yayına yansıyan küfrü duymadığını ve program sonrası bir tanıdığından mesaj geldiğini ve bunun üzerine deşifreci arkadaşlara dinlettirdiğini anlattı.

Haziran ayının 3. haftasında sezon finali yapacaklarını söyleyen Erol, aynı kanalda program yapan Müge Anlı'nın canlı yayınlara ne zaman başlayacağını bilmediğini söyledi.

Pes peşe canlı yayın kazaları yaşayan Esra Erol sessizliğini bozdu: Şokunu yaşıyorum

Haberler.com - Magazin Haberleri

Cep Telefonu, Koronavirüs, Esra Erol, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (45)

Bilgi ner:

Yeter yoruldun abla dinlen artık biraz

Elif zengin:

Bende seviyorum hemserimi yigit kadin

Nazik lüle:

Ben de çok seviyorum kendisini evinizden biri yıllardan beri takip cisiyim

Tüm 45 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title