Sevgilisinin Oğluna Tecavüz Edip Yakan Cani, Cesedi de Annesine Taşıttı

Sevgilisinin Oğluna Tecavüz Edip Yakan Cani, Cesedi de Annesine Taşıttı

Haberler.com - Haberler | Dünya

ABD'de sevgilisinin 13 yaşındaki oğluna tecavüz eden, sonra da çocuğu öldürüp cesedi yakan cani ile ona yardım eden oğlu ve çocuğun annesi yakalanarak hapis cezasına çarptırıldı.

ABD'nin New Mexico bölgesinde 13 yaşındaki Jeremiah Valencia isimli çocuk, annesinin erkek arkadaşı tarafından tecavüz edildi, yakıldı ve öldükten sonra yol kenarında bulunan bir çöp çukuruna attı.

DAHA ÖNCE DE KÖPEK KULÜBESİNE KAPATMIŞLAR

Avukat Marco Serna, çocuğun öldükten iki ay sonra cesedinin bulunduğunu ve daha önce de köpek kulübesinde tutulup yemeksiz ve susuz bırakıldığını, bu masum çocuğa bunu yapanın en ağır ceza alması için her şeyi yapacağını söyledi.

ANNESİ DE CİNAYETE KARIŞMIŞ

Çocuğun annesinin bir arkadaşına, oğlunun öldürüldüğünü söylemesinden sonra polis soruşturma başlattı. Olaydan sonra, çocuğun başka bir suçtan dolayı hapiste bulunan 35 yaşındaki annesi Tracy Ann Pena, erkek arkadaşı Thomas Ferguson ve erkek arkadaşının 19 yaşındaki oğlu Jordan Nunez, cinayetten hüküm giydi.

Yol kenarında cesedi bulunan çocuğun annesi ifadesinde, erkek arkadaşından korktuğu için erkek arkadaşına oğlunun cesedini yol kenarına atmak için yardım ettiğini söyledi.

KORKTUĞU İÇİN BABASINA YARDIM ETMİŞ

Cani adamın oğlu Jordan Nunez ise çocukken babasından şiddet gördüğünü ve korktuğu için babasına yardım ettiğini söyledi. Ferguson, cinayet ve adam kaçırmanın da içinde olduğu 17 ayrı suçtan yargılanıyor.

Sevgilisinin Oğluna Tecavüz Edip Yakan Cani, Cesedi de Annesine Taşıttı
Haber Yorumları (86)
ASLI: Çocuk adına çok üzüldüm. . . zaten olan hep çocuklara olmuyormu, halep te filistin de doğuguta da heryerde. . . ilginç olansa bu çocuklara kıyan ABD nin bu katile EN AĞIR CEZAYI VERECEĞİZ demesi. . . E SİZDE AYNISINIZ AYNI CEZA SİZEDE GEÇERLİ DEĞİLMİ EYY BÜYÜK ŞEYTAN AMERİKA
ANADOLU: bunu hayvan hayvana yapmaz .... insanlIgImdan utanIyorum ...
EHL-İ SÜNNET VEL CEMÂAT: Sen dürüst olduktan sonra , Hak yolda yürütükten sonra neden insanlığından utanıyorsun ki.Öyle bedbaht insanlar var ki Cehennem için yaratılmışlardır vakti geldiğinde oraya girecekler.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title