Caner Erdeniz kimdir? Müge Boz ve Caner Erdeniz ile evleniyor!

Caner Erdeniz kimdir? Müge Boz ve Caner Erdeniz ile evleniyor!

Müge Boz ile basketbolcu Caner Erdeniz evlilik için önemli adımlar atıyor. Evliliğe hazırlanan çiftin mutluluğu magazin dünyasının da ilgisini çekmiş durumda. Magazin takipçileri ise bu haberin üzerine Caner Erdeniz kimdir diye merak etmeye başladı. Peki Müge Boz ile evlenecek olan Caner Erdeniz kimdir? Müge Boz kimdir?

Caner Erdeniz kimdir? Müge Boz ve Caner Erdeniz ile evleniyor!

Caner Erdeniz ve Müge Boz dünya evine girmek için hazırlıklarını sürdürüyor. Bu haber magazin dünyasında bomba etkisi oluşturdu. Basketbolcu Caner Erdeniz hakkında araştırma yapan vatandaşlar internette Müge Boz ile evlenecek olan Caner Erdeniz kimdir diye arama yapmaya başladı. Peki basketbolcu Caner Erdeniz kimdir? Müge Boz kimdir?

CANER ERDENİZ KİMDİR?

Caner Erdeniz, 25 Nisan 1987 tarihinde İzmir'de dünyaya geldi. Kariyerine 2008 yılında TED Ankara Kolejliler basketbol takımında başlayan Caner Erdeniz, sonra sırasıyla, Maliye Milli Piyango, TED Ankara Kolejliler, Beşiktaş Sompo Japan, TED Ankara Kolejliler, Acıbadem Üniversitesi SK, Eskişehir Basket, Galatasaray takımlarında forma giydi. 2.00 boyundaki Caner Erdeniz, kısa forvet pozisyonunda görev almaktadır. Eski basketbolcu Mehmet Erdeniz'in oğludur.

MÜGE BOZ KİMDİR?

Müge Boz, 13 Nisan 1984 tarihinde dünyaya geldi. Annesi Yugoslavya göçmeni, babası ise Egelidir. Bir kız kardeşi vardır. Çocukluğu İstanbul'da geçen Müge Boz, 12 yaşındayken babasının işi nedeniyle İzmir'e Karşıyaka'ya taşındı.

Müge Boz, İzmir Atatürk Lisesi'nden mezun oldu. Ardından Anadolu Üniversitesi'nde Sinema TV ve Halkla İlişkiler bölümünü bitirdi. Norveç'te Hogskulen Volda ismindeki okuldan burs kazanarak 'strategic design', 'digital photography' eğitimleri aldı. 11 sene bale, 4 sene piyano eğitimi aldı. Birçok spor dalıyla ( yüzme, tenis, paten, voleybol, motosiklet ) ilgilendi. Son bir yıldır düzenli olarak yoga yapmaktadır. 2011 yılında Şüphe adlı dizide Meltem karakterini ve Karakol adlı dizide Ada karakterini canlandırdı.

Ayrıca Müge Boz modellik de yapmaktadır. Vogue, Tempo, Marie Claire, Women's Health, İnstyle gibi dergilerde moda cekimleri yaptı. İkinci sezonunda katıldığı Leyla ile Mecnun dizisinden sezon sonu ayrıldı. TRT 1 de Gurbette Aşk adlı dizide rol aldı. Son olarak Kayıt Dışı dizisinde rol aldı.

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.