Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik Şanlıurfa'da

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik Şanlıurfa'da

"Türkiye'yi ilelebet ileri götürecek, huzurun ve barışın tek adresi, var olan huzuru koruyacak tek parti AK Parti'dir"

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik Şanlıurfa'da

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, "Türkiye'yi ilelebet ileri götürecek, huzurun ve barışın tek adresi, var olan huzuru koruyacak tek parti AK Parti'dir" dedi.

Bakan Çelik, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Abdulkadir Emin Önen, AK Parti Karaköprü Belediye Başkan adayı Nihat Çiftçi, Bozova Belediye Başkan Adayı Hasan Arusoğlu ve partililerle Bozova'ya bağlı Koçhisar, Tülmen ve Esemkulu köylerini ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinledi.

Tülmen köyünde bir konuşma yapan Çelik, bölgeye ve Şanlıurfa'ya yapılan hizmetleri anlattı.

Kentin nüfusunun yüzde 42'sinin kırsal alanda yaşadığına dikkati çeken Çelik, kırsal alanlara hizmetin az gittiğini il ve ilçelere bağlı köylerin batı illerdeki köylerin gerisinde kaldığını söyledi.

Çelik, hedeflerinin 5 yıl içinde tüm köylerin alt ve üst yapı sorununu gidermek olduğunu belirterek, yapılacak yatırımların bu çerçevede yürütüleceğini dile getirdi.

Bir önceki seçimde vadettiklerini gerçekleştirdiklerini ifade eden Çelik, şöyle devam etti:

"Türkiye'yi ilelebet ileri götürecek, huzurun ve barışın tek adresi, var olan huzuru koruyacak tek parti AK Parti'dir. Bakınız şu anda çözüm sürecinin içindeyiz. Aylardır şehit haberi gelmiyor çok şükür. Bu barış ve huzur ortamı AK kadrolar sayesinde oldu. Eğer bu ülkeden AK Parti giderse ülkenin hali ne olur siz düşünün. Onun için bu seçimlerde bizi güçlü bir şekilde Ankara'ya göndermenizi istiyoruz. Başbakan'a büyük destek vermenizi istiyorum. Oynanan bu oyunlar karşısında Başbakan'ı yalnız bırakmayın. Siz bizi gönderin gerisine karışmayın. Yapılacak hizmetlerin arkasında en başta sayın Başbakanımız ve biz milletvekilleri varız."

Bakan Çelik, ziyaretlerinin ardından kent merkezindeki bir otelde düzenlenen düğüne katılarak nikahı kıyılan çiftin şahitliklerini yaptı. - Şanlıurfa

Kaynak: AA