Çağrı Atakan kimdir, kaç yaşında, nereli? 2021 Survivor yarışmacısı Çağrı Atakan hayatı nedir?

Çağrı Atakan kimdir, kaç yaşında, nereli? 2021 Survivor yarışmacısı Çağrı Atakan hayatı nedir?

Haberler.com - Haberler | Gündem
Çağrı Atakan kimdir, kaç yaşında, nereli? 2021 Survivor yarışmacısı Çağrı Atakan hayatı nedir?

Şahin Tepesi dizisinde oynadı. Çağrı Atakan, Çukur dizisinde Remzi karakteri ile ekranlarda yer aldı. 2021 Survivor ünlüler takımında yer alan Çağatay Atakan kimdir ve mesleği nedir? Çağrı Atakan kaç yaşında ve nereli? 2021 Survivor yarışmacısı Çağrı Atakan hayatı ve biyografisi nedir?

Şahin Tepesi dizisinde oynadı. Çağrı Atakan, Çukur dizisinde Remzi karakteri ile ekranlarda yer aldı. 2021 Survivor ünlüler takımında yer alan Çağatay Atakan kimdir ve mesleği nedir? Çağrı Atakan kaç yaşında ve nereli? 2021 Survivor yarışmacısı Çağrı Atakan hayatı ve biyografisi nedir? İşte detaylar haberimizde…

ÇAĞRI ATAKAN KİMDİR?

Çağrı Atakan, 1981 yılında Ankara'da dünyaya geldi. Bilkent Üniversitesinde lisans eğitimini tamamladı. Şahin Tepesi dizisinde oynadı. Çağrı Atakan, Çukur dizisinde Remzi karakteri ile ekranlarda yer aldı.

Eğitim hayatına İstanbul'da başladı. 2007 yılında ilk kez Arka Sıradakiler dizisinde rol aldı. Daha sonra oyunculuğa mola verdi. Tiyatro ile ilgilendi.

Çağrı Atakan 2017 yılında Çukur dizisinde Remzi karakteri ile en büyük çıkışı yaptı. 2018 yılında "Şahin Tepesi" dizisinde "Yılmaz" karakterine hayat verdi.

Çağrı Atan günümüzde yaşamını İstanbul'da sürdürmektedir. Dizi, sinema ve tiyatro çalışmalarını ise sürdürmeye devam etmektedir.

Çağrı Atakan oynadığı dizilerin listesi aşağıda yer almaktadır:

2018 – Şahin Tepesi (Yılmaz)

2017 – Çukur (Remzi)

2007 – Arka Sıradakiler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title