Burdur'da Vekiller Paylaşıldı - Haberler
Haberi Paylaş

Burdur'da Vekiller Paylaşıldı

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel
Burdur'da Vekiller Paylaşıldı

Burdur'da 3 milletvekilliğini Ak Parti, CHP ve MHP paylaştı.

Burdur'da 3 milletvekilliğini Ak Parti, CHP ve MHP paylaştı.

Ak Parti adayı 60 yaşındaki Reşat Petek, CHP adayı 47 yaşındaki Mehmet Göker ve MHP adayı 43 yaşındaki Alparslan Ahmet Dursun Burdur Milletvekili seçildi.

Avukat Reşat Petek, Burdur'da doğdu. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Çeşitli il ve ilçelerde Cumhuriyet savcılığı ve Cumhuriyet başsavcılığı görevlerinde bulundu. 1999 yılında emekliye ayrıldı. Anayasa hukuku, ceza hukuku, insan hakları konularında çalışmalar yaptı. Günlük gazetelerde makale yazıyor. Evli ve üç çocuk babası.

Doktor Mehmet Göker, Burdur'da doğdu. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olduktan sonra ortopedi ve travmatoloji ihtisasını Cumhuriyet Üniversitesi'nde yaptı. 1998 yılından bu yana Burdur Devlet Hastanesi'nde ortopedi uzmanı olarak görev yapıyor. Evli ve bir çocuk babası.

Avukat Alparslan Ahmet Dursun ise Bucak İlçesi'nde doğdu. 1996 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Bucak'ta avukatlık yapıyor. Partisinin ilçe başkanlığı görevinde bulundu. 2011'de milletvekili adayı oldu. Evli ve üç çocuk babası.

Burdur'da Vekiller Paylaşıldı

Burdur'da Vekiller Paylaşıldı

Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Haberi Kaydet
title