Boşanma Davası Süren İbrahim Kutluay Sevgilisi Edwina Sponza ile Görüntülendi

Boşanma Davası Süren İbrahim Kutluay Sevgilisi Edwina Sponza ile Görüntülendi

Demet Şener, eşi İbrahim Kutluay'ın kendisine ihanet ettiği gerekçesiyle boşanma davası açmıştı. Kutluay ve sevgilisi Sponza birlikte aynı evden çıkarken görüntülendi.

Demet Şener, eşi İbrahim Kutluay'ın kendisine ihanet ettiği gerekçesiyle boşanma davası açmıştı. Çekişmeli geçen boşanma davası devam ederken Kutluay, yasak aşkıyla birlikteliğine devam ediyor. Kutluay ve Sponza geçtiğimiz gün birlikte aynı evden çıkarken görüntülendi.

HIZLI ADIMLARLA EVİ TERK ETTİ

İbrahim Kutluay, Demet Şener'le evliliği sırasında gönlünü Edwina Sponza'ya kaptırmıştı. Bu ihaneti öğrenen manken Demet Şener, Kutluay'dan boşanmak için mahkemeye başvurmuş ve dava açmıştı. Üzerinden aylar geçmesine rağmen bir türlü boşanamayan çiftten İbrahim Kutluay, yasak aşkı Edwina Sponza ile evinden çıkarken görüntülendi. İkili, Kutluay'ın Beyoğlu Gümüşsuyu'nda yer alan evinden çıkarken objektiflere yansıdı. Çift, birbirinden uzak bir şekilde evden çıkmayı tercih ederken, birlikte görüntü vermemek adına önden İbrahim Kutluay çıkarken ardından da Edwina Sponza hızlı adımlarla evi terk etti.

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.