Herkesin Boğuldu Sandığı Vatandaş, Elinde Dev Balıkla Denizden Çıktı

Herkesin Boğuldu Sandığı Vatandaş, Elinde Dev Balıkla Denizden Çıktı

Beylikdüzü sahilinde zıpkınla dalış yapan ve arkadaşlarının 3 saat boyunca haber alamadığı Cengiz Namlıoğlu, denizde arama çalışmaları yapılırken elinde dev levrekle ortaya çıktı.

Herkesin Boğuldu Sandığı Vatandaş, Elinde Dev Balıkla Denizden Çıktı

İstanbul'un Beylikdüzü ilçesindeki Gürpınar Sahilde zıpkınla dalış yapan iki arkadaştan biri uzun süre sudan çıkmayınca polis ekipleri alarma geçti. Arama çalışmaları sürerken boğularak hayatını kaybettiği sanılan şahıs, 3 saat sonra elinde 10 kiloluk levrek balığı ile çıktı.

SAHİLDE ENDİŞELİ BEKLEYİŞ BAŞLADI

Olay Beylikdüzü Gürpınar sahilinde meydana geldi. Sinan Nuhpaşa ile Cengiz Namlıoğlu, dalgıç kıyafetlerini giyerek zıpkınla balık avlamak için saat 06.00 sıralarında denize girdi. Nuhpaşa bir süre sonra arkadaşı Cengiz Namlıoğlu'nu göremeyince panik yaşadı. Durumu polise ve Sahil Güvenlik ekiplerine bildirdi. Namlıoğlu'nun ailesi de hemen sahile geldi. Polis ve Sahil Güvenlik ekipleri Cengiz Namlıoğlu'nun bulabilmek için çalışma başlattı. 44 yaşındaki Cengiz Namlıoğlu'nun ailesi ise sahilde endişeli bir şekilde beklemeye başladı.


ELİNDE BALIKLA DENİZDEN ÇIKTI

Arama çalışmaları dördüncü saatine girererken bir anda Namlıoğlu yüzerek kıyıya yaklaştı. Elinde tuttuğu levrek bulunan Cengiz Namlıoğlu kalabalığı görünce şaşkınlık yaşadı. Namlıoğlu ile ihbarda bulunan arkadaşı Nuhpaşa arasında polis ve sahil güvenlik ekiplerini gülümseten diyaloglar yaşandı. Namlıoğlu, arkadaşına ve çevredekilerine "Ben hergün dalıyorum. Deli misiniz siz" diyerek tepki gösterdi. Sinan Nuhpaşa, "Saatlerdir arıyoruz. 5 yıllık ömrünü yedi" dedi. Cengiz Namlıoğlu ise yıllardır daldığını belirterek, "Ben sola gittim o sağa gitti. Bir çıktım herkes burada" diye konuştu. İki arkadaş ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü.