Bodrum Polis Memuru, Beyin Tümörüne Yenik Düştü
Haberler » Güncel » Bodrum Polis Memuru, Beyin Tümörüne Yenik Düştü - Haber

Bodrum Polis Memuru, Beyin Tümörüne Yenik Düştü

Polis memuru, beyin tümörüne yenik düştüMuğla'nın Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polis memuru 43 yaşındaki Hüseyin Altuntaş, 2 yıldır tedavi gördüğü beyin tümörü nedeniyle yaşamını yitirdi.

Polis memuru, beyin tümörüne yenik düştü


Muğla'nın Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polis memuru 43 yaşındaki , 2 yıldır tedavi gördüğü beyin tümörü nedeniyle yaşamını yitirdi. Altuntaş'ın cenazesi, Bodrum Emniyeti'ndeki törenin ardından memleketi 'e gönderildi.


Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde 12 yıldır görev yapan ve 2015'ten bu yana malign beyin tümörüyle mücadele eden polis memuru Hüseyin Altuntaş, tedavi gördüğü yoğun bakım ünitesinde bu sabah yaşamını yitirdi. Evli ve 1 çocuk babası Altuntaş için Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü bahçesinde tören düzenlendi. Törene, eşi Ebru Altuntaş ve kızı Busenur Altuntaş, Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, Bodrum Cumhuriyet Başsavcısı Barış Duman, Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Ertan Sarıkaya, sahil güvenlik ile jandarma görevlileri ve Altuntaş'ın mesai arkadaşları katıldı. Altuntaş için saygı duruşunda bulunulmasının ardından dua edildi. Duanın ardından arkadaşlarından helallik istenen Altuntaş'ın Türk bayrağına sarılı tabutu, meslektaşlarının omzunda cenaze aracına bindirildi. Milas Bodrum Havaalanı'na götürülen cenazenin, uçakla memleketi Gaziantep'e gönderileceği ve orada toprağa verileceği belirtildi.

Kaynak: DHA


Haber Videosu

: Bodrum Polis Memuru, Beyin Tümörüne Yenik Düştü

Manşet

Haberler